מאמרים אודות אסתטיקה רפואית וטיפולים שונים - מרפאות VIV
צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרפאות VIV / מאמרים

  מאמרים

  הכל
  אסתטיקה רפואית
  בריחת שתן
  גברים
  הזעת יתר
  הזרקת בוטוקס
  פיסול וחיטוב הגוף
  ראש השנה

  כל הדרכים להיות זוהרת

  לא תאמינו כמה קל ופשוט להיות זוהרת. טיפולים חדשניים בעלי טכנולוגיה מתקדמת, ותגידו שלום לעור הנפול, לפנים המקומטות ולעור חסר הברק. טיפול – והקסם כבר עובד. קל וזמין, ועם תוצאות מיידיות. אם תזדרזו תספיקו לעבור את הטיפול עוד לפני ראש השנה. לא יודעות באיזה טיפול לבחור? במרפאות האסתטיקה VIV הכינו עבורכן את המדריך המעודכן לשלושת […]

  כיצד שונה החלמה בבית מטיפול אסתטי?

  טיפולים אסתטיים יכולים לחולל שינוי גדול הן בהופעה החיצונית, בביטחון ובדימוי העצמי והן בתפקוד ובאיכות החיים. יש טיפולים אסתטיים שמלווים בהתאוששות קצרה ואחרים דורשים החלמה לאחר ניתוח ממושכת יותר המשתנה ממטופל למטופל ותלויה ברקע הרפואי, נסיבות הניתוח וקצב ההחלמה. טיפולים המבוססים על שיטות פולשניות יותר לרוב יידרשו החלמה ארוכה יותר ובכל מקרה, חשוב להיערך מראש […]

  הזרקת בוטוקס לפנים – איך להימנע מסיבוכים?

  הזרקת בוטוקס הפכה להליך פופולרי ביותר בעשור האחרון, ומסייעת לנשים להרגיש טוב עם המראה שלהן גם בגילאים מאוחרים יותר, תוך שמירה על ארשת פנים חייכנית, חלקה וצעירה. אך מדי פעם עולים וצצים בחדשות סיפורי "זוועה" על טיפולים שלא עלו יפה והסתבכו. כיצד ניתן למנוע זאת?

  הזעה מוגברת בכפות הידיים – מה עושים?

  יש מה לעשות עם הזעה מוגברת בכפות הידיים. זו אינה גזירה משמיים ויש לה שלושה טיפולים רפואיים שיכולים לסייע לכם

  כיסא EMSELLA

  אם חווית הריונות ולידות או אם עברת את גיל 40 בדילוג, ייתכן שאת מכירה את צירוף ואולי המילים המאתגר – רצפת האגן.

  בריחת שתן אצל נשים

  מערכת השתן מטפלת בניקוי וטיהור הדם מרעלים, כאשר נוזל השתן נושא פסולת וחומרים רעילים אל מחוץ לגוף. בריחת שתן מתרחשת כאשר מנגנוני הסגירה והוויסות של מערכת השתן משתבשים.

  איך מתנהל טיפול בהזעת יתר?

  בעוד שהזעה היא תהליך טבעי הנחוץ לגוף כמנגנון צינון כאשר גופנו מתחמם, אצל למעלה מ- 5% מהאוכלוסיה קיימת תופעה של הזעת יתר, הקרויה בשפה המקצועית hyperhidrosis.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם