צרו קשר
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

VIV / פיסול הגוף

פיסול הגוף

™EM SCULPT - סופר אימון

מהפכה בתחום חיטוב ופיסול הגוף!

הכירו את טכנולוגיית ה ™EM SCULPT  –  טיפול מוכח מחקרית לבניית שריר ושריפת שומן המיועד לפיסול שרירי הבטן, שרירי הזרועות והרמת ישבן (ישבן ברזילאי), בקלות וללא כל מאמץ הודות לטכנולוגיה פורצת דרך ולא פולשנית.

מידע נוסף על פיסול הגוף

הסופר אימון ב EM SCULPT מיועד לנשים וגברים בכל גיל ופרופיל משקל המחפשים סופר אימון לחיטוב הגוף, אימון שיביא אותם לתוצאות מיטביות במהירות ויסייע להם לפסל לעצמם את הגוף אליו תמיד שאפו.

הסופר אימון ב EM SCULPT מיועד לנשים וגברים בכל גיל ופרופיל משקל המחפשים סופר אימון לחיטוב הגוף, אימון שיביא אותם לתוצאות מיטביות במהירות ויסייע להם לפסל לעצמם את הגוף אליו תמיד שאפו.

EM SCULPT ™ - סופר אימון מוכח מחקרית

EM SCULPTפועל בטכנולוגיה אלקטרומגנטית ממוקדת בעוצמה גבוהה (HIFEM) הגורמת להפעלה על-אנושית של השרירים באזור המטופל ובאפקט כפול גם לבניית שריר וגם לשריפת שומן מקומית.

טכנולוגיית HIFEM שהינה ראשי תיבות של High Intense Focused Electromagnetic פועלת בתדירות של 20,000 כיווצי שריר לחצי שעה, המביאים לדרישה אנרגטית זמינה לצורך שריפת שומן מקומית – במקומות הספציפיים בהם אנו מעוניינים לטפל, וכל זאת תוך שכיבה של המתאמן על מיטה כאשר המכשיר מבצע את הפעילות בעצמו.

הטכנולוגיה מביאה תוצאות יוצאות דופן בהשוואה למכשירים אחרים וזאת בשל המיקוד באימון רקמת השריר לעומת שאר המכשירים המתמקדים בשכבת השומן.

האימון במכשיר מתחיל לאחר פגישת ייעוץ ובניה של תכנית טיפולים אישית. טיפול ממוצע לוקח בערך כ-30 דקות כאשר בדרך כלל יש צורך ב-4 מפגשים, בתדירות של פעמיים בשבוע. ניתן להבחין בשיפור ניכר לאחר ארבעת המפגשים אך התוצאה הסופית היא לאחר שלושה חודשים.

מחקרים אמפיריים שנעשו על הטיפול מראים עליה של 16% ברמת השריר וירידה של 19% ברמת השומן כאשר פירוק השומן מתחיל 8 שעות לאחר הטיפול הראשון ונמשך למשך שלושה חודשים . עליה במסת השריר נצפתה הן בגודל סיבי השריר והן ביצירת סיבים חדשים.

  אחוז השומן נשים אחז שומן גברים
כושר סביר 21-24% 14-17%
ספורטאים ואתלטים 14-20% 6-13%
חיטוב נראה לעין 21-22% 12-14%
חיטוב משמעותי באמצעות EM SCULPT 17-18% 10%

נשים וגברים שעברו את הסופר אימון ב EM SCULPT מדווחים על שיפור בתפקוד היומיומי, שיפור ביציבת הגוף, שיפור בביטחון העצמי ושיפור באיכות חייהם, ללא ניתוח וללא כאבים.

חשוב לדעת כי השומן עלול לחזור ולכן יש להקפיד על: שמירה על כושר גופני בהתאם להמלצת המטפלים, והקפדה על תזונה נכונה.

אנחנו אתכם לכל אורך הדרך, פנו אלינו עוד היום, היפטרו מהשומנים המיותרים, ללא כאב, ועצבו לעצמכם את הגוף שתמיד רציתם.

לקריאה נוספת

ה"אני מאמין" שלנו

מסתכלים קדימה
ושואפים להוביל
היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
לאתגר את
הסטנדרטים שלנו
ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
טיפול בטכנולוגיות
מתקדמות
טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי
מאמינים באיכות
כדרך חיים
טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
רפואה אסתטית
מדויקת
גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

צרו קשר, אנחנו פה עבורכם