צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרכז רפואי VIV / פיסול הגוף
  פיסול הגוף

  פיסול הגוף בטכנולוגיה מתקדמת ללא כאבים ומאמץ

  מהפכה בתחום פיסול הגוף!

  הכירו את טכנולוגיית ה ™EMSCULPT  –  טיפול מוכח מחקרית לבניית שריר ושריפת שומן המיועד לפיסול שרירי הבטן, שרירי הזרועות והרמת ישבן (ישבן ברזילאי), בקלות וללא כל מאמץ הודות לטכנולוגיה פורצת דרך ולא פולשנית.

  EMSCULPTפועל בטכנולוגיה אלקטרומגנטית ממוקדת בעוצמה גבוהה (HIFEM) הגורמת להפעלה על-אנושית של השרירים באזור המטופל ובאפקט כפול גם לבניית שריר וגם לשריפת שומן מקומית. טכנולוגיית HIFEM שהינה ראשי תיבות של High Intense Focused Electromagnetic פועלת בתדירות של 20,000 כיווצי שריר לחצי שעה, המביאים לדרישה אנרגטית זמינה לצורך שריפת שומן מקומית – במקומות הספציפיים בהם אנו מעוניינים לטפל, וכל זאת תוך שכיבה של המתאמן על מיטה כאשר המכשיר מבצע את הפעילות בעצמו.

  • מגוון טיפולי גוף

   טיפולי גוף בטכנולוגיות פורצות דרך בעזרת המכשור והציוד המתקדם ביותר להשגת תוצאות מיטביות בהתאמה אישית.

   בין טיפולי הגוף המוצעים במרכז הרפואי VIV: חיטוב ועיצוב הגוף בעזרת מכשיר ה- EMSCULPT, ריבועים בבטן, החלקת העור והצערה ע"י מכשיר ה- exiles ועוד מגוון טיפולים ומכשור מתקדם המחליפים ניתוחים!

  מידע נוסף על פיסול הגוף

  פיסול הגוף

  הסופר אימון ב EMSCULPT מיועד לנשים וגברים בכל גיל ופרופיל משקל המחפשים סופר אימון לחיטוב הגוף, אימון שיביא אותם לתוצאות מיטביות במהירות ויסייע להם לפסל לעצמם את הגוף אליו תמיד שאפו.

  טיפול בטן עם EMSculpt עבור גבר

  מטרת טיפול ב-EMSCULPT היא להפעיל את השרירים בעוצמה סופר מקסימלית ובכך לחזק ולהגדיל אותם, כך שהתוצאה המתקבלת היא מראה גוף שרירי.
  כמו כן המכשיר מפרק תאי שומן באזור המטופל ומוריד את עובי השומן באזור מה שמדגיש יותר את המראה השרירי.
  הטיפול אורך כחצי שעה בלבד, ואינו כרוך בניתוח או בפעולות פולשניות. לא נדרש זמן החלמה.

  EMSCULPT ™ - סופר אימון מוכח מחקרית

  EMSCULPTפועל בטכנולוגיה אלקטרומגנטית ממוקדת בעוצמה גבוהה (HIFEM) הגורמת להפעלה על-אנושית של השרירים באזור המטופל ובאפקט כפול גם לבניית שריר וגם לשריפת שומן מקומית.

  טכנולוגיית HIFEM שהינה ראשי תיבות של High Intense Focused Electromagnetic פועלת בתדירות של 20,000 כיווצי שריר לחצי שעה, המביאים לדרישה אנרגטית זמינה לצורך שריפת שומן מקומית – במקומות הספציפיים בהם אנו מעוניינים לטפל, וכל זאת תוך שכיבה של המתאמן על מיטה כאשר המכשיר מבצע את הפעילות בעצמו.

  הטכנולוגיה מביאה תוצאות יוצאות דופן בהשוואה למכשירים אחרים וזאת בשל המיקוד באימון רקמת השריר לעומת שאר המכשירים המתמקדים בשכבת השומן.

  האימון במכשיר מתחיל לאחר פגישת ייעוץ ובניה של תכנית טיפולים אישית. טיפול ממוצע לוקח בערך כ-30 דקות כאשר בדרך כלל יש צורך ב-4 מפגשים, בתדירות של פעמיים בשבוע. ניתן להבחין בשיפור ניכר לאחר ארבעת המפגשים אך התוצאה הסופית היא לאחר שלושה חודשים.

  מחקרים אמפיריים בנושא פיסול הגוף

  מחקרים אמפיריים שנעשו על הטיפול מראים עליה של 16% ברמת השריר וירידה של 19% ברמת השומן כאשר פירוק השומן מתחיל 8 שעות לאחר הטיפול הראשון ונמשך למשך שלושה חודשים . עליה במסת השריר נצפתה הן בגודל סיבי השריר והן ביצירת סיבים חדשים.

    אחוז השומן נשים אחז שומן גברים
  כושר סביר 21-24% 14-17%
  ספורטאים ואתלטים 14-20% 6-13%
  חיטוב נראה לעין 21-22% 12-14%
  חיטוב משמעותי באמצעות EMSCULPT 17-18% 10%

  נשים וגברים שעברו את הסופר אימון ב EMSCULPT מדווחים על שיפור בתפקוד היומיומי, שיפור ביציבת הגוף, שיפור בביטחון העצמי ושיפור באיכות חייהם, ללא ניתוח וללא כאבים.

  חשוב לדעת כי השומן עלול לחזור ולכן יש להקפיד על: שמירה על כושר גופני בהתאם להמלצת המטפלים, והקפדה על תזונה נכונה במקביל לתהליך פיסול הגוף.

  אנחנו אתכם לכל אורך הדרך, פנו אלינו עוד היום, היפטרו מהשומנים המיותרים, ללא כאב, ועצבו לעצמכם את הגוף שתמיד רציתם.

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  שואפים באופן מתמיד להביא לארץ את השיטות המתקדמות ביותר עבור המטופלים
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם