בעוד שהזעה היא תהליך טבעי הנחוץ לגוף כמנגנון צינון כאשר גופנו מתחמם, אצל למעלה מ- 5% מהאוכלוסיה קיימת תופעה של הזעת יתר, הקרויה בשפה המקצועית hyperhidrosis. הזעת יתר היא מצב רפואי שבמהלכו הגוף מייצר יותר זיעה מהכמות הדרושה לו לצורך קירור הגוף, גם במצבים שאינם קשורים למאמץ או פעילות גופנית, לטמפרטורת הסביבה או למצב נפשי. אנשים שהם מזיעים כבדים חושבים שאין לכך פתרון, והם פשוט צריכים לחיות עם זה. אבל האמת היא שהרפואה מציעה היום מספר טיפולים יעילים למדי: מזריקות בוטוקס, דרך מכשירים מקצועיים וביתיים ועד ניתוחים. לצערי, רוב האנשים שסובלים מהזעת יתר אפילו לא הולכים לרופא כלל, על אף שמדובר בבעיה רפואית, ומתמודדים לבד עם הבעיה.

טיפול בהזעת יתר – איך להתכונן?

חשבתי שהבלוג יהיה המקום המתאים ביותר לספר לכם קצת איך מתנהל תהליך טיפול בהזעת יתר, כדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים ומה מצפה לכם בדרך להיפטר מהזעת היתר שמלווה אתכם. השלב הראשון הוא להבין שיש בעיה רפואית, ושלא צריך לחיות איתה. זו אינה גזרה משמיים ויש לה טיפול. בשלב הבא, יש להיוועץ עם רופא מומחה. התהליך מתחיל בשיחת טלפון להיכרות עם המרכז רפואי ועם מגוון הפתרונות להזעת יתר. לאחר מכן, נקיים פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. הפגישה האישית מתקיימת איתי, ובה אשמע מכם על מה מפריע לכם, באילו אזורים בגוף מתמקדת ההזעה, אבין את ההיסטוריה הרפואית המשפחתית שלכם ואת הסיטואציות בהן אתן חווים הזעה מוגברת. בפגישה זו גם אספר לכם על התופעה באופן כללי ואענה לכל שאלותיכם. בדרך כלל מטופלים שואלים אותי בפגישת ההיכרות הזו ‘למה זה קרה לי בגיל הזה?, ‘האם תהיה לי הזעה מפצה?’, ‘כמה אנשים כבר עשו את הטיפולים השונים’ והאם הם בטוחים.

הזעת יתר, טיפול בהזעת יתר

אפשרויות טיפול שונות בהזעת יתר

לאחר מכן נשוחח על אפשרויות הטיפול השונות, מאחר וישנם כיום מספר טיפולים להפסקת או הקלה בהזעת היתר, ולא רק פתרון אחד. אז מה מתאים לכם? תלוי באזור בגוף בו אתם מזיעים ובתקציב שלכם. לכל אחד מהטיפולים יתרונות וחסרונות הנוגעים למשך יעילות הטיפול, תופעות לוואי, עלויות וכדומה. אני אפרוש בפניכם את כל המידע, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורכם. זו שמתאימה לכם כמו כפפה ליד, בהתאם למצב הרפואי ולרצון האישי שלכם.

האתר גדוש במידע על הטיפולים הקיימים לבעיית הזעת יתר, וכתוב באופן נגיש וקריא בשפה ברורה. אני מזמין אתכם לקרוא וללמוד עוד על התחום ועל אפשרויות הטיפול השונות העומדות בפניכם. כך, תוכלו לשבת עם הידע הדרוש מול הרופא שתבחרו, לשאול את השאלות הנכונות ולהרגיש בטוחים שהטיפול שבחרתם בהכוונת הרופא המומחה הוא הנכון והמתאים לכם ביותר.

 

    השינוי שלך מתחיל כאן!

    אתם מוזמנים להתקשר 2345* או להשאיר פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר