צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרכז רפואי VIV / הזעת יתר
  הזעת יתר

  הזעת יתר – טיפול משנה חיים

  בואו לייעוץ אצל המומחים במרכז הרפואי המוביל בישראל לתחום הזעת יתר בראשותו של ד"ר צחי וידר – כירורג, מהרופאים הבכירים בעולם בתחום הזעת יתר, מדורג מספר 1 בישראל בתחום ההזעה.
  ייעוץ שיבטיח לכם פתרון מיטבי לבעיית ההזעה מתוך מגוון מתקדם של טיפולים טכנולוגיים ולא ניתוחיים.

  טיפול בהזעת יתר - חדשני ויעיל ביותר

  טיפולי הזעת יתר - miradry

  MiraDry – טיפול בהזעת יתר, טכנולוגיה מוכחת קלינית לטיפול בהזעת יתר בבתי השחי. VIV Clinic המרכז רפואי היחידה בישראל שיכולה להתגאות במעל ל 22,000 טיפולי MiraDry שבוצעו בהצלחה. VIV Clinic הנה המרכז רפואי היחידה בישראל שזכתה להכרה בינלאומית ולדירוג DIAMOND PROVIDER העולמי בביצוע מספר הטיפולים הגדול ביותר בישראל! היא גם הראשונה שהביאה לארץ את המכשיר וביצעה בו טיפול בהזעת יתר בישראל.

  PalmaDry הזעה בכפות הידיים

  PalmaDry – טיפול מתקדם בהזעה בכפות הידיים. המכשיר מהווה פריצת דרך המבוססת על טכנולוגיה ותיקה המאפשרת טיפול בהזעת יתר בידיים בקלות, ביעילות ובאחוזי שביעות רצון גבוהים במיוחד. ה PalmaDry פותח על ידי ד״ר צחי וידר ונועד גם לשימוש ביתי.

  VIV Clinic – עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בביצוע טיפול בהזעת יתר

  מרכז רפואי VIV הינו המרכז הישראלי הוותיק, הגדול והמוביל בטיפול בהזעת יתר בישראל, ואחד משלושת המרכזים הרפואיים הגדולים ביותר בעולם בתחום טיפול בהזעת יתר. VIV Clinic היא המרכז רפואי היחידה בישראל היכולה להתגאות במעל ל 100,000 טיפולים בטכנולוגיית MiraDry , טיפולי בוטוקס למניעת הזעת יתר ו PalmaDry .

  הניסיון שלנו בטיפולי הזעת יתר מתחיל לפני יותר מעשרים שנה, הטיפול המקובל אז היה ניתוח סימפטקטומי שהפך לניתוח קל יחסית בשל הציוד האנדוסקופי שלא הצריך פתיחה של בית החזה. בניתוח שבו ניתקנו עצבים בתוך חלל בית החזה על מנת להפסיק את ההזעה בכפות הידיים, בתי השחי והפנים אותו ניתוח ביצענו גם על מנת לטפל בהסמקה בפנים.

  תוך מספר שנים הבנו שהניתוח יעיל להזעה בכפות הידיים כמעט לכל המטופלים, אולם להזעה בפנים ובבתי השחי שיעור ההצלחה נמוך בהרבה.

  ההבנה בנוסף שקיימת הופעה של הזעה באזורי גוף שלא הזיעו לפני הניתוח – תופעה המכונה הזעה מפצה, גרמה לכך שהניתוח כמעט נזנח לחלוטין כטיפול בבתי השחי והפנים .

  גם תופעת ההסמקה שחלפה לאחר הניתוח חזרה להופיע תוך פרק זמן לא ארוך ולכן גם התוויה זו נזנחה במשך השנים.

  הניתוח בהתוויה של כפות הידיים המשיך להיות פופולרי למשך תקופה נוספת עד שהתבררו השיעורים הגבוהים של ההזעה  המפצה כך שכיום רוב המטופלים ימנעו מלבחור בחלופה זו.

  טיפול בוטוקס לפנים

  אמצעי טיפול חשוב שנוסף כטיפול היה בוטוקס או בוטולינום טוקסין, כן אותו תכשיר שעוזר להעלמת קמטי הבעה בפנים יפסיק את ההזעה באזור בו הוא יוזרק.

  בעשרים השנים האחרונות טיפלנו בעשרות אלפי בתי שחי ואלפי טיפולים נוספים באזורים כמו כפות הידיים הפנים ובמפשעות .

  הטיפול בבוטוקס קל לביצוע יעיל ובטוח היווה את מירב הטיפולים שבוצעו במשך שנים רבות אבל זמניות השפעת הטיפול והעובדה שבוטוקס הינו תכשיר יקר (תוך תלות בגודל האיזור המזיע- כפות הידיים נדרשים כמויות גבוהות של בוטוקס ותמחור גבוה של הטיפול בהתאם) גרמו לנו כמטפלים ולעוסקים בפיתוח מכשור רפואי לחפש חלופות .

  MiraDry – הזעת בבית השחי

  פריצת דרך משמעותית חלה לפני כשמונה שנים כשפותח מכשור ייעודי להזעה בבתי השחי – ה MiraDry הנותן פתרון קבוע על ידי חימום ופירוק בלוטות הזעה באזור זה. טיפול זה שכרוך בדרך כלל בשני מפגשים בני שעה הוא כיום הפתרון המועדף ע״י רוב הסובלים מהזעת יתר בבתי השחי.

  PalmaDry – הזעה בכפות הידיים

  לגבי כפות הידיים כאמור הניתוח כמעט ואינו מבוצע בגלל הזעה מפצה, בוטוקס הינו פתרון יקר וזמני , כאן מופיע פיתוח שהוא שדרוג שבוצע על ידנו לטכנולוגיה בשם יונטופורזיס. מדובר ממכשיר ה PalmaDry  והוא המתקדם ביותר בטכנולוגיה זו.

  כמות הידע והניסיון שנצבר בטיפול באלפי מטופלים ובטכנולוגיות השונות מאפשר לנו לתת את הטיפול המיטבי לכל אחד ואחת מהסובלים מהזעת יתר.

  למרכז רפואי VIV Clinic יש למעלה מ-100,000 מטופלים בכל סוגי הטיפולים בהזעת יתר.

  אנחנו אתכם לכל אורך הדרך, פנו אלינו עוד היום ותוכלו להביט קדימה בציפייה אל המחר.

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  שואפים באופן מתמיד להביא לארץ את השיטות המתקדמות ביותר עבור המטופלים
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם