מדוע אנו סובלות מבעיית דליפת שתן?

מה הקשר בין דליפת שתן לחיזוק רצפת האגן? רצפת האגן היא כמו ערסל המכיל 3 מערכות : מערכת השתן, מערכת אברי המין, וחלק ממערכת העיכול. הם חיים בהרמוניה זה לצד זה עד שקורים שינויים בגופנו ובאגן, לדוגמה בלידה, כתוצאה מבלות ושינויי הגיל, תזוזות פנימיות בחלל הבטן, ואפילו ניתוחים. אז ההרמוניה במערכות האגן מופרת. השינוי גורם לתזוזה פנימית של המערכות שמשנות את מיקומן בחלל, ומכאן מתחילות כל הצרות. דליפת שתן, כאבים בבטן, לחצים, חוסר חשק לפעילות מינית, כאבים בזמן קיום מין, ועוד, כלומר, דליפת שתן היא תופעה אחת מני רבות שקורות בגופנו וקשורה לשינויים ברצפת האגן.

שינויים אלה כמו בעיות בריחת שתן יש להם השלכות ישירות ומשמעותיות על איכות החיים שלנו. נשים רבות אינן משייכות את הבעיות החדשות בגופן עם חיזוק רצפת האגן ולכן אינן יודעות כיצד לטפל בבעיה.

 

אם עד היום היה מקובל לפנות לרופא המשפחה לקבלת טיפול, לא עוד!

הטיפול הקונבנציונלי שהומלץ על ידי רופא המשפחה או רופא נשים היה הפנייה לפיזיותרפיה, בדיקות, כדורים, או מכשור ייעודי הבודק את מספר הכיווצים שאנחנו מכווצים את האגן בזמן נתון. "תרופות הסבתא" המליצו על כיווץ האגן 10 פעמים כל שעה כדי לחזק את השרירים למניעת בעיות. עם התפתחות הטכנולוגיה פתרונות אלה חובבניים ומשעשעים ובעיקר בלתי ישימים.

כי במרכז רפואי האסתטיקה VIV מציגים את הפתרון המהפכני והנוח של כסא ה-EMSELLA" שהוא הדור החדש לטיפול בדליפות שתן ובעיות של רצפת האגן.

מהו כסא ה-EMSELLA"?

כסר לטיפול בבריחת שתן EMSELLA

"כיסא ה-EMSELLA" הוא המכשור החדיש ביותר לטיפול בבעיות דליפת שתן, דור ה-Z של הטכנולוגיה בתחום.

בעגה המקצועית נקרא הכיסא Female Sexual Dysfunction  והוא מייצר את הכיווצים בשבילנו. במקום 10 כיווצים בשעה כהנחיית הרופאים, הכיסא מפיק 11,200 כיווצים ב-28 דקות(!). תפוקה על-אנושית של כיווצים המחזקת את שרירי האגן. הוכח שאדם יכול להפיק 30% אפקטיביות מהשריר בהשוואה למכשור המפיק 100%. זוהי מגה-פיזיותרפיה.

איך מתנהל הטיפול?

בפגישה הראשונה נפגש כל מטופל עם איש צוות מקצועי וביחד בונים תכנית עבודה משותפת. אין צורך בהכנה מוקדמת כל שהיא, הטיפול הוא בלבוש וכל שנדרש הוא לשבת על הכיסא כאשר קו האמצע עובר בדיוק במרכז הווגינה לאפקטיביות מקסימלית. בזמן הטיפול אפשר לקרוא, להתבונן בטלוויזיה, למעשה הכול למעט שימוש במכשיר הטלפון בגלל השדה המגנטי שהוא מייצר. כל 15 שניות תחושו בכיווץ באזור האגן והווגינה, בתחילה ההרגשה מוזרה, הזרם עוטף אתכם ואתם נדרכים, אולם אחרי כמה דקות בודדות הגוף מתרגל ותחושה ה"אי נעימות" ההתחלתית נעלמת לגמרי ונשכחת.

לבעיות של דליפת שתן דרושה סדרה של 6 מפגשים פעילים בשבוע. אורך ותדירות הטיפולים הוא פונקציה אישית, התלויה במסת השריר של כל אחד וההשפעה של הכיווצים עליה, וגם תלוי בתוצאות הרצויות להשגה. מומלץ לכל אישה אחרי לידה ולכל אחת שמרגישה שבעיות דליפת שתן מתחילות להיות בתכיפות עולה, להגיע ולחזק את רצפת האגן, היות ואז השיפור יהיה מהיר וקל מאשר בשלב מאוחר יותר של צניחת האגן.

ולסיום

אין צורך להתבייש יותר, עכשיו הפתרון לבעיית דליפת השתן הינו קל ופשוט, עם תוצאות מהירות ומוכחות. כולן מוזמנות.

VIV – מרכז רפואי מתקדם בתחום האסתטיקה והבריאות

שדרות אבא אבן 8 הרצליה פיתוח. בניין B קומה 4

 

    השינוי שלך מתחיל כאן!

    אתם מוזמנים להתקשר 2345* או להשאיר פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר