צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרכז רפואי VIV / בריחת שתן – טיפול יעיל בבעיית דליפת שתן
  טיפולי בריחת שתן במרפאות VIV
  בריחת שתן – טיפול יעיל בבעיית דליפת שתן

  החזירי לעצמך את השליטה!

  בריחת שתן וחיזוק ריצפת האגן

  טיפול משנה חיים המוכח מחקרית לטיפול בבעיית בריחת שתן המופיעה אצל נשים לאחר גיל 40 ולאחר לידה. חיזוק שרירי רצפת אגן וטיפול בכל התסמינים המופיעים כתוצאה מהיחלשותם ביניהם גם טיפול בתסמונת Female sexual dysfunction. אל ייאוש – בריחת שתן ניתנת לטיפול, לא חייבים לחיות עם הבעייה.

  • טכנולוגיה

   הכיסא מבצע מגה פיזיותרפיה בשיטת "קיגל" לרצפת האגן : 11,200 כיווצים שאותם הגוף אינו יכול לבצע באופן עצמאי. באופן זה מתחזקת רצפת האגן מאד ונמנעת בריחת שתן.
  • טיפול הזרקת חומצה היאלורונית

   תוצאות

   הטיפול אורך כ-28 דקות בלבד לטיפול
  • זמן הטיפול לאחר עיבוי שפתיים

   משך הטיפול

   סדרה של 6 טיפולים במינון של פעמיים בשבוע
  • כמה זמן מחזיק הטיפול הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

   תחזוקת הטיפול

   מומלץ לשוב לבדיקת פיזיותרפיסטית על מנת להמשיך טיפול במידה ועדיין קיימת בריחת שתן
  • רמת כאב בטיפול עיבוי שפתיים לאחר חומצה היאלורונית

   רמת כאב

   טיפול בבעיית בריחת שתן נעשה בלבוש מלא ואינו כרוך בכאבים.
  • ייעוץ רפואי אסטתי ללא עלות לפני חומצה היאלורונית בשפתיים

   מחקר רפואי

   כיסא האמסלה מהווה פריצת דרך ופתרון מהפכני ומוכח לבעיית דליפת שתן בטכנולוגיה לא פולשנית וללא ניתוח
  • אישורים

   מכשור מתקדם שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי לטיפול בבעיית בריחת שתן
  • כיסוי ביטוחי

   השירות כולל ליווי וטיפול לקבלת החזר ביטוחי כתחליף לניתוח.

  מידע על טיפול בבריחת שתן

  מכונת טיפול BTL EMSella בבעיית דליפת שתן

  ™BTL EMSella הינו כיסא הפועל בטכנולוגיה אלקטרומגנטית ממוקדת – HIFEM הגורם לגירוי עמוק של שרירי רצפת האגן, ללא ניתוח ומהווה פריצת דרך ביכולת הטיפול ברצפת אגן ופתרון מהפכני ומוכח לבעיית בריחת שתן.

  כיסא ™EMSella לטיפול בבעיית בריחת שתן

  כיסא ה-™EMSella מבצע מגה פיזיותרפיה בשיטת "קיגל", למעלה מ-11,200 כיווצים של שרירי רצפת האגן הסובלים מרפיון ב-28 דקות ללא כל מאמץ, תוך כדי ישיבה בלבוש מלא. נשים שעברו את הטיפול עד כה מדווחות על 95% שביעות רצון.

  לקוחות ממליצות

  טיפול ב-™BTL EMSella - טיפול משנה חיים

  בריחת שתן אצל נשים מהווה בעיה רפואית, אשר יוצר בלבול רב וחוסר אונים. נראה שאין ממש פתרון ושכל מומחה מטעם עצמו ממליץ על שיטת טיפול אחרת.

  פיזיותרפיסטיות לרצפת האגן ממליצות בין השאר על ביצוע תרגילי "קיגל" העוזרים לחזק את שרירי רצפת האגן, אך קיימת בעיה מכיוון שביצוע התכווצות נכונה יביאו רק ל – 30% מיכולת הכיווץ של שרירי רצפת אגן ובלתי אפשרי לבצע תרגילים אלו עצמאית באותה אינטנסיביות אותה מבצע כיסא ה-™EMSella המגיע ל-100% מהכיווצים הנדרשים, הכיסא גורם לאלפי כיווצים של שרירי רצפת האגן הסובלים מרפיון, מחזק אותם ומחזיר את השליטה במתן שתן.

  טיפול בבריחת שתן מתחיל לאחר ייעוץ אצל רופא או פיזיותרפיסטית מומחית לרצפת האגן המתאימים לך תכנית טיפולים אישית. טיפול ממוצע לוקח בערך כ-28 דקות כאשר יש צורך ב-6 מפגשים, בתדירות של פעמיים בשבוע.

  ההרגשה במהלך הטיפול: ישנה תחושת עקצוץ בשרירי רצפת האגן בעקבות התכווצויות השריר.

  • ניתן לחזור לפעילות היומיומית מיד בתום הטיפול.
  • ניתן להבחין בשיפור החל מהטיפול הראשון.

  מה הנשים מספרות על הטיפול בבריחת שתן?

  נשים שעברו את הטיפול עד כה מדווחות על שביעות רצון: טכנולוגיה זו הינה אופציה נהדרת עבור נשים בכל גיל אשר מחפשות פתרון עבור בעיית דליפת שתן, חיזוק רצפת האגן ושיפור באיכות חייהן, ללא ניתוח.

  עולם כמעט מושלם, אבל בכל זאת יש חסרון: כמו כל שריר שמאמנים, אם מפסיקים את האימון – טבעו להיחלש ואפקט הטיפול ירד. לכן יש צורך לתחזק את התוצאות בטיפול ™EMSella.

  כל מה שרצית לדעת על חיזוק רצפת האגן, ובתוך זה על שליטה בשתן ומניעת בריחת שתן 

  האגן שלנו הוא התשתית של הגוף, הוא היציבות, האנרגיה והכוח שלנו. אגן חזק גורם לנו להיות חזקות יותר, ולהשאיר אצלנו את השליטה.

  כמה פעמים קרה למישהי מאתנו, שדברים קטנים משבשים לה את היום והופכים לגדולים מבלי שנשים לב? כנראה הרבה, אבל לא כולן מתייחסות לנורת האזהרה. והנה, זה פתאום תופס אותנו ברגעים פשוטים, ברגעי צחוק, ברגעים אינטימיים או טורד את שנתינו ומכריח אותנו לצעוד שוב ושוב אל השירותים. חיזוק האגן הינו משימה שיכולה לתת לנו, הנשים, את ההנאה והשליטה על הדברים הגדולים והקטנים של היומיום, להצליח להרים ילד, ליהנות משינה רציפה בלי לקום מספר פעמים לשירותים, לצפות בקומדיה ולצחוק מכל הלב בלי

  לחוות מבוכה ובריחת שתן, וגם לשפר את ההנאה המינית. תחושת השליטה מחזקת את הביטחון העצמי, נותנת לנו תחושה טובה, נשיות חזקה, ורצון לטרוף את העולם.

  דליפת שתן הינה תופעה ממנה סובלות כ40% מאוכלוסיית הנשים העולמית בעיקר אצל נשים בגיל 40 ומעלה, או אצל נשים אחרי לידה. תופעה זו מוגדרת באופן כללי כ"תלונה של אובדן שתן בלתי רצוני". כשליש מהנשים הבוגרות, מעל גיל 40, סובלות מדליפת שתן לפחות פעם אחת בשבוע. רבות מהן נרתעות מלדון בתופעה זו, חלקן מכחישות שזה בכלל קורה, חלקן חשות מבוכה או בושה ואחרות אינן מעלות את הנושא מתוך תפיסה מוטעית שהטיפולים אינם יעילים., או אצל נשים אחרי לידה. תופעה זו מוגדרת באופן כללי כ"תלונה של אובדן שתן בלתי רצוני". כשליש מהנשים הבוגרות, מעל גיל 40, סובלות מדליפת שתן לפחות פעם אחת בשבוע. רבות מהן נרתעות מלדון בתופעה זו, חלקן מכחישות שזה בכלל קורה, חלקן חשות מבוכה או בושה ואחרות אינן מעלות את הנושא מתוך תפיסה מוטעית שהטיפולים אינם יעילים.

  ל-10%-5% אחוזים מהנשים המבוגרות ישנה דליפת שתן חמורה בחיי היומיום, הגורמת לשינוי דרמטי ושלילי באיכות חייהן. נשים רבות, החוות בריחת שתן, סובלות מירידה בביטחונן העצמי.

  גם תופעת דליפת שתן מזערית (טיפות בודדות) עלולה לגרום לתחושת אי נעימות או טרדה חמורה אצל האישה, העלולה לשבש לה ברגע אחד את ההנאה מפעילויות תרבותיות, משפחתיות, רומנטיות, וגם פעילות גופנית או מינית. ניתן כמעט תמיד לשפר דליפת שתן, ואף לרפאה באמצעים פשוטים.
  טיפול מקצועי, בריחת שתן

   קהל הנשים החווה תופעת בריחת שתן נחלק לשניים

  נשים מעל גיל 40, ונשים לאחר לידה.

  נשים מעל גיל 40 חוות שינויים רבים בגופן, כאשר אחד הבולטים בהם הוא היחלשות שרירי ריצפת האגן אשר נגרמת בין השאר מהיעדר הורמונים, במיוחד הורמון האסטרוגן, וגורמת לבעיה בשליטה במתן שתן. דבר זה מתבטא בדחיפות ותכיפות במתן השתן.

  נשים אחרי לידה חוות מתיחת נרתיק ומתיחת הרקמות הסובבות אותו, וכתוצאה מכך פגיעה בקירות הנרתיק והחלשת רצפת האגן. רקמות אלה, ללא טיפול, אינן יכולות לחזור למצבן התקין שלפני הלידה, והן יכולות לגרום לדרגות שונות של דליפת שתן במאמץ – בריחה לא רצונית של שתן המתרחשת עם התעטשות, שיעול, צחוק משוחרר, פעילות ספורטיבית או פעילות גופנית אחרת.

  למידע נוסף על חיזוק רצפת האגן

  אנחנו אתך לכל אורך הדרך, פני אלינו עוד היום והחזירי לעצמך את השליטה.

  רופאים ממליצים

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  שואפים באופן מתמיד להביא לארץ את השיטות המתקדמות ביותר עבור המטופלים
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  בתקשורת

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם