המסת שומן | המסת שומנים | טיפול Me Vanquish - מרפאות VIV
צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרפאות VIV / פיסול הגוף / המסת שומן
  פיסול הגוף EMSCULPT
  פיסול הגוף

  פריצת דרך בטיפולי המסת שומן והצרת היקפים

  סובלים מעודף שומן דווקא במקומות הלא רצויים כמו בבטן, במותניים או בירכיים? חולמים על פיסול מחדש של גופכם, בלי מאמץ יתר, בלי ניתוחים פולשניים ובלי זמני החלמה ארוכים? איך עושים "הוקוס פוקוס", גורמים לתהליך המסת שומן עודף בגוף, ומחסלים את "הלחמניות" הבולטות בצדי הגוף ובירכיים, מבלי לאבד גרגיר אחד של אנרגיה? יש פתרון והוא כבר כאן.

  דיאטה ופעילות ספורטיבית זה נחמד, אבל משם לא תבוא הישועה. כדי להשיג בטן שטוחה, המסת שומן, מותניים צרות וירכיים בפרופורציות לגוף – חייבים התערבות חיצונית. רקמת השומן היא רקמה סיבית וקשה המצטברת בין שכבות העור והשרירים, קשה מאד לגרום לתהליך המסת שומן וניתן להיפטר מן השומן רק דרך טיפול חיצוני וממוקד.

  • מכשיר Miradry

   טכנולוגיה

   מכשיר ה-Vanquish Me לתהליך המסת שומן
  • תוצאת הטיפול

   תוצאה

   המסת שומן והצרה של מותניים וירכיים
  • הרדמה מקומית ללא כאבים

   אלחוש

   אין
  • משך הטיפול

   זמן הטיפול

   45 דקות
  • טיפול ללא כאבים

   רמת כאב

   אין כאב
  • זמן החלמה palmadry

   זמן החלמה

   מידי
  • תחזוקה של הטיפול

   מחזיק

   כל החיים, תוך שמירה על תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית

  תהליך שיבוש תאי השומן בגוף עם מכשיר ה-Vanquish

  המסת שומנים

  הכירו את מכשיר ה-Vanquish Me המבצע המסת שומן, דור שני לטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם של חברת BTL העולמית, מובילה בפיתוח יכולות טכנולוגיות פורצות דרך בתחום המסת שומן והאסתטיקה לגוף ולפנים, ידועה במקצועניות ובאמינות מוצריה מזה שנים רבות, ובשימוש של סלבס וביצת הוליווד. מכשיר ה-Vanquish  מוגן בפטנט בלעדי של החברה, ונמצא בבלעדיות רק במרפאות VIV, שהוכרזה כמרכז המצוינות של BTL.

  במכשיר Vanquish נמצאת טכנולוגית Selective PR המאפשרת תהליך של המסת שומן, ושיבוש תאי השומן בכל מקום בו רוצים לטפל בגוף. בטן, מותניים יד אחורית או ירכיים.

  המסת שומן זה לא פנטזיה ולא חלום – היא אפשרית!

  המסת שומן

  תוצאות השימוש במכשיר ה- Vanquish לתהליך המסת שומן
  באמצעות חימום על שטח מוגדר בגוף בעל עודפים של רקמות השומן, ניתן לפסל מחדש את הגוף, לגרום לתהליך המסת שומן, ולהגיע לתוצאות משמעותיות של הצרת היקפים בעיקר באזור הבטן, הצרת מותניים והצרת ירכיים משני הצדדים בפרופורציות הנכונות לגוף. נפש בריאה בגוף צר ומחוטב. תהליך המסת שומן במכשיר ה- Vanquish הוא ללא מגע, נוחות מרבית, ובטיחות מלאה. מתאים לגברים ולנשים ללא מגבלות גיל. יעוץ רפואי מקדים ניתן ללא עלות על ידי רופא והצוות המקצועי של מרפאות VIV .

  מכשיר ה- Vanquish לתהליך המסת שומן עובד על חימום המקום בו רוצים לטפל. דרגת החום, הטמפרטורה האופטימלית לגרימת המסת שומן והשגת התוצאות הרצויות נעה בין 39-43 מעלות שהיא האפקטיבית ביותר לחיסול תאי השומן באזור המטופל. תהליך המסת שומן הוא בן 45 דקות, ללא כאבים, וללא תחושות אי נוחות.

  זרוע של המכשיר ממוקמת מעל האזור הרצוי במרחק של 1 ס"מ בלבד מהגוף, וכל שנדרש מהמטופל הוא לשכב ללא תנועה במהלך הטיפול. בכל כרבע שעה נבדקת הרגשת המטופל, וטמפרטורת המכשיר.

  אל חשש! המכשיר אמנם מחמם את האזור המטופל בטמפרטורות גבוהות, אבל החום הגבוה לא מורגש בגוף, וגם המכשיר עצמו אינו חם, כך שאם נגעתם בו בטעות אין זה אומר כוויה או אפילו הרגשה של חום. הצורך לא לנגוע במכשיר הוא רק כדי לשמור על תקינות התהליך ואפקטיביות מקסימלית.

  יש לשריין כשעה עבור כל תהליך המסת שומן. רבע שעה מקדימה לכיוונים של המכשיר ומיקומו באזור הרצוי. בנוסף, כל מטופל מצולם לפני הטיפול הראשון להשוואה עתידית אחרי סוף סדרת הטיפולים. לבסוף, 45 דקות הטיפול עצמו. מומלץ לשתות כוס מים עד שתיים לפני תחילת הטיפול.

  למקסום תוצאות מומלץ על 4 טיפולי המסת שומן במהלך חודש אחד, עם שבוע עד 10 ימים מרווח בין טיפול לטיפול. בסוף סדרת הטיפולים וחודש ימים אחרי טיפול המסת שומן האחרון שבצעתם, תוכלו לראות את התוצאות הסופיות. זאת משום שהגוף זקוק לזמן של כחודש ימים כדי לנקות עצמו מאותם תאים שומניים מתים.

  התוצאות המתקבלות הן חיסול התאים השומניים, צמצום שומן היקפי בטני, וצמצום היקפים במותניים ובירכיים.

  מחקרים קליניים שהתפרסמו לאחרונה על שיבוש תאי שומן הוכיחו:

  המחקר בדק את יעילות המכשיר בשילוב הטכנולוגיה המותקנת בו המשמשת להפחתת שומנים באזורי הבטן, המותניים ("LOVE HANDLES"), והירכיים הפנימיות והחיצוניות.

  • 40 מטופלים נבדקו וקיבלו 4 טיפולים שבועיים.
   במקביל נבדקה קבוצה שנייה שלא עברה את הטיפול ונצפתה ללא ביקורת.
  • לקבוצה שעברה את הטיפולים נרשמה ירידה בממוצע של 2.43 ס"מ בכל ירך אצל כל המשתתפים.
  • לקבוצה שלא עברה את הטיפולים, לא נרשם שום שינוי מובהק.
  • ההפחתה בהיקף הירכיים הייתה ללא קשר לשינוי במשקל.
  • אף אחד מהמטופלים לא דיווח או התלונן על כאבים או אי נוחות במהלך הטיפול או אחריו.

  הצוות הרפואי של מרפאות VIV ממליץ על שילוב מנצח של טיפולים במכשיר ה Vanquish, הקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת, ופעילות ספורטיבית סבירה. ולא רק בשביל השומנים, גם בשביל הנשמה.

   

  אולי יעניין אתכם גם לקרוא על טכנולוגיית EM SCULPT לפיסול הגוף.

  לקריאה נוספת

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
  מכשיר Miradry
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם