צרו קשר
לפגישת ייעוץ

מרפאות VIV / פיסול הגוף / המסת שומנים
פיסול הגוף EMSCULPT

פיסול הגוף

פריצת דרך בהמסת שומנים והצרת היקפים

סובלים מעודף שומן דווקא במקומות הלא רצויים כמו בבטן, במותניים או בירכיים? חולמים על פיסול מחדש של גופכם, בלי מאמץ יתר, בלי ניתוחים פולשניים ובלי זמני החלמה ארוכים? איך עושים "הוקוס פוקוס" מחסלים שומן עודף בגוף, ומחסלים את "הלחמניות" הבולטות בצדי הגוף ובירכיים, מבלי לאבד גרגיר אחד של אנרגיה. יש פתרון והוא כבר כאן.

דיאטה ופעילות ספורטיבית זה נחמד, אבל משם לא תבוא את הישועה. כדי להשיג בטן שטוחה, מותניים צרות וירכיים בפרופורציות לגוף – חייבת התערבות חיצונית. רקמת השומן היא רקמה סיבית וקשה המצטברת בין שכבות העור והשרירים, קשה מאד להסרה וניתן להיפטר ממנה דרך טיפול חיצוני וממוקד.

 • מכשיר Miradry

  טכנולוגיה

  מכשיר ה-Vanquish Me
 • תוצאת הטיפול

  תוצאה

  המסת שומנים והצרה של מותניים וירכיים
 • הרדמה מקומית ללא כאבים

  אלחוש

  אין
 • משך הטיפול

  זמן הטיפול

  45 דקות
 • טיפול ללא כאבים

  רמת כאב

  אין כאב
 • זמן החלמה palmadry

  זמן החלמה

  מידי
 • תחזוקה של הטיפול

  מחזיק

  כל החיים, תוך שמירה על תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית

תהליך שיבוש תאי השומן בגוף עם מכשיר ה-Vanquish

טיפול Vanquish

הכירו את מכשיר ה-Vanquish Me , דור שני לטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם של חברת BTL”" העולמית, מובילה בפיתוח יכולות טכנולוגיות פורצות דרך בתחום האסתטיקה לגוף ולפנים, וידועה במקצועניות ובאמינות מוצריה מזה שנים רבות, ובשימוש של סלבס וביצת הוליווד. מכשיר ה-Vanquish  מוגן בפטנט בלעדי של החברה, ונמצא בבלעדיות רק במרפאות VIV, שהוכרזה כמרכז המצוינות של BTL.

במכשיר Vanquish נמצאת טכנולוגית Selective PR המאפשרת תהליך של המסת שומנים, ושיבוש תאי השומן בכל מקום בו רוצים לטפל בגוף. בטן, מותניים יד אחורית או ירכיים.

Vanquish חיסול תאי שומן

תוצאות השימוש במכשיר ה- Vanquish
באמצעות חימום על שטח מוגדר בגוף בעל עודפים של רקמות השומן, ניתן לפסל מחדש את הגוף, לחסל את תאי השומן, ולהגיע לתוצאות משמעותיות של הצרת היקפים בעיקר באזור הבטן, הצרת מותניים והצרת ירכיים משני הצדדים בפרופורציות הנכונות לגוף. נפש בריאה בגוף צר ומחוטב. תהליך הטיפול במכשיר ה- Vanquish הוא ללא מגע, נוחות מרבית, ובטיחות מלאה. מתאים לגברים ולנשים ללא מגבלות גיל. יעוץ רפואי מקדים ניתן ללא עלות על ידי רופא והצוות המקצועי של מרפאות VIV .

מכשיר ה- Vanquish להמסת שומנים עובד על חימום המקום בו רוצים לטפל. דרגת החום, הטמפרטורה האופטימלית לחיסול תאי שומן אלו והשגת התוצאות הרצויות נעה בין 39-43 מעלות שהיא האפקטיבית ביותר לחיסול תאי השומן באזור המטופל. הטיפול הוא בן 45 דקות, ללא כאבים, וללא תחושות אי נוחות.

זרוע של המכשיר ממוקמת מעל האזור הרצוי במרחק של 1 ס"מ בלבד מהגוף, וכל שנדרש מהמטופל הוא לשכב ללא תנועה במהלך הטיפול. בכל כרבע שעה נבדקת הרגשת המטופל, וטמפרטורת המכשיר.

אל חשש! המכשיר אמנם מחמם את האזור המטופל בטמפרטורות גבוהות, אבל החום הגבוה לא מורגש בגוף, וגם המכשיר עצמו אינו חם, כך שאם נגעתם בו בטעות אין זה אומר כוויה או אפילו הרגשה של חום. הצורך לא לנגוע במכשיר הוא רק כדי לשמור על תקינות התהליך ואפקטיביות מקסימלית.

יש לשריין כשעה עבור כל התהליך. רבע שעה מקדימה לכיוונים של המכשיר ומיקומו באזור הרצוי. בנוסף, כל מטופל מצולם לפני הטיפול הראשון להשוואה עתידית אחרי סוף סדרת הטיפולים. לבסוף, 45 דקות הטיפול עצמו. מומלץ לשתות כוס מים עד שתיים לפני תחילת הטיפול.

למקסום תוצאות מומלץ על 4 טיפולים במהלך חודש אחד, עם שבוע עד 10 ימים מרווח בין טיפול לטיפול. בסוף סדרת הטיפולים וחודש ימים אחרי הטיפול האחרון להמסת השומנים, תוכלו לראות את התוצאות הסופיות. זאת משום שהגוף זקוק לזמן של כחודש ימים כדי לנקות עצמו מאותם תאים שומניים מתים.

התוצאות המתקבלות הן חיסול התאים השומניים, צמצום שומן היקפי בטני, וצמצום היקפים במותניים ובירכיים.

מחקרים קליניים שהתפרסמו לאחרונה על שיבוש תאי שומן הוכיחו:

המחקר בדק את יעילות המכשיר בשילוב הטכנולוגיה המותקנת בו המשמשת להפחתת שומנים באזורי הבטן, המותניים ("LOVE HANDLES"), והירכיים הפנימיות והחיצוניות.

 • 40 מטופלים נבדקו וקיבלו 4 טיפולים שבועיים.
  במקביל נבדקה קבוצה שנייה שלא עברה את הטיפול ונצפתה ללא ביקורת.
 • לקבוצה שעברה את הטיפולים נרשמה ירידה בממוצע של 2.43 ס"מ בכל ירך אצל כל המשתתפים.
 • לקבוצה שלא עברה את הטיפולים, לא נרשם שום שינוי מובהק.
 • ההפחתה בהיקף הירכיים הייתה ללא קשר לשינוי במשקל.
 • אף אחד מהמטופלים לא דיווח או התלונן על כאבים או אי נוחות במהלך הטיפול או אחריו.

הצוות הרפואי של מרפאות VIV ממליץ על שילוב מנצח של טיפולים במכשיר ה Vanquish, הקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת, ופעילות ספורטיבית סבירה. ולא רק בשביל השומנים, גם בשביל הנשמה.

 

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על טכנולוגיית EM SCULPT לפיסול הגוף.

לקריאה נוספת

ה"אני מאמין" שלנו

מסתכלים קדימה
ושואפים להוביל
היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
לאתגר את
הסטנדרטים שלנו
ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
מכשיר Miradry
טיפול בטכנולוגיות
מתקדמות
טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי
מאמינים באיכות
כדרך חיים
טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
רפואה אסתטית
מדויקת
גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

צרו קשר, אנחנו פה עבורכם