צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרכז רפואי VIV / פיסול הגוף / Scizer הצרת היקפים
  פיסול הגוף

  סייזר – הצרת היקפים

  הטכנולוגיה החדשנית בעל אישור ה – CE האירופאי ואישור משרד הבריאות הישראלי

  טיפול במכשיר סייזר - הצרת היקפים

  מידע על הטיפול

  הטיפול במערכת סייזר החדשנית והמתקדמת ביותר נועד להמסת תאי שומן והצרת היקפים ללא ניתוח ובאופן שאינו בשום צורה פולשני. סייזר (Scizer) היא טכנולוגיה סופר חדשנית של גלי אולטרסאונד המביאים להרס של תאי שומן מבלי שהם פוגעים ברקמות שאינן תאי שומן בסביבת איזור הטיפול. הטכנולוגיה נושאת את אישור ה CE האירופאי ומאושרת על ידי משרד הבריאות בישראל. שני טיפולים בלבד על פני שלושה חודשים יספיקו בכדי להיפטר משומן עיקש בחלקים של גופנו שבהם אפילו אימון אירובי אינטנסיבי מתקשה לפרק רקמות שומן.

  מכשיר סייזר scizer - הצרת היקפים ללא ניתוח

  למי מיועד טיפול הצרת היקפים?

  טיפול הצרת היקפים מיועד לכל מי שמרגישים שיש בגופם אזורים תת עוריים "שמנים" יתר על המידה ושדיאטות למיניהן לא מצליחות להפחית את השומן או להצר את ההיקפים באותם אזורים "עקשניים". אזורי הטיפול הפופולריים בסייזר הם: בטן, מותניים, ירכיים פנימי וחיצוני, גב וישבן.

   

  טיפול להצרת היקפים במכשיר סייזר

  הטכנולוגיה ואופן הטיפול

  אנרגיית אולטרסאונד בעוצמה גבוהה ממוקדת המופעלת בשכבת השומן התת עורי ובעומקים שונים, היא הבסיס לפירוק תאי השומן המואצת במכשיר הסייזר. גלי האולטרסאונד הממוקדים מביאים להרס מוחלט של תאי השומן באופן ממוקד וללא פגיעה ברקמות אחרות מסביב. פסולת השומן המומס מתנקה ומפונה מן הגוף על ידי מערכת הלימפה והשתן כחלק מתהליך חילוף החומרים הטבעי של הגוף. תהליך פירוק תאי השומן בשלמותו מורכב משני טיפולים בהפרש של 6 שבועות בין כל טיפול וטיפול.

   

  לפני ואחרי טיפול הצרת היקפים והמסת שומן במכשיר סייזר

  רמת הכאב

  הידיות הבאות במגע עם העור מצוידות בטכנולוגיה של קירור המספקת הגנה על העור מפני החום שנפלט בתהליך ומכאן שרמת הכאב הינה מתונה ביותר עד בלתי מורגשת – בהתאם לרגישות האישית לטמפרטורה.

  תוצאות הטיפול

  ברוב המקרים, כבר לאחר 8 שבועות מהטיפול הראשון התוצאות המרשימות נראות לעין. החום הנפלט מגלי האולטרסאונד הממוקדים במהלך הטיפול גורם גם לייצור מחודש של סיבי קולגן שיעניקו לעור חיים חדשים, אלסטיים, מוצקים ובוהקים.

  טיפול להצרת היקפים במכשיר סייזר 2

  תופעות לוואי והחלמה

  התהליך כולו לא מצריך הרדמה או אלחוש ואינו דורש פרק זמן להחלמה. החזרה לשגרת היומיום היא מידית בסוף הטיפול. לעיתים תאובחן אדמומיות קלה למשך כמה שעות לאחר הטיפול, נפיחות מינימלית ועקצוצים עדינים. הסיכוי לכוויה בעור הוא אפסי ואם תתפתח דלקת עצבית קלה בשל החום המופעל על העור, היא תיעלם על פי רוב תוך מספר ימים.

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  שואפים באופן מתמיד להביא לארץ את השיטות המתקדמות ביותר עבור המטופלים
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם