צרו קשר
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מרפאות VIV / פיסול הגוף / שיפור מרקם העור
פיסול הגוף EMSCULPT

פיסול הגוף

מכשיר אקסיליס, מציג טכנולוגיה פורצת דרך לשיפור מרקם העור ומיצוקו, בפנים, בצוואר ובגוף, וגם טיפול בשומן הגוף

מיצוק עור הפנים והצרת היקפים למראה זוהר ורענן

השנים שעוברות משאירות חותם על המראה שלנו. זה ניכר הן בעור הפנים והן בגוף שמשתנה. דבר לא יכול לעצור את התהליך. מה שכן ניתן לעשות הוא להאט את הקצב, ומדי פעם  לעשות "רה-סטארט" למערכות – להביא את הגוף לייצר תאים חדשים ולהיפטר מתאים מיותרים. שינוי חזותי הוא אבן יסוד לביטחון עצמי ולהרבה שמחה בלב. רק במרפאות VIV תמצאו את הדור החדש בטכנולוגיה, מערכת ”אקסיליס" EXILIS המהפכנית.

 • טכנולוגיית רפואה אסתטית

  טכנולוגיה

  מערכת EXILIS מחדשת את הקולגן והאלסטין בעור הפנים, מקטינה את הקמטים, ממצקת, מרימה ומהדקת את העור, ועוזרת לצמצם את היקפי השומן בגוף
 • הרדמה מקומית ללא כאבים

  אלחוש

  אין
 • טיפול ללא כאבים

  זמין טיפול

  15-30 דקות, תלוי באזור המטופל
 • זמן החלמה palmadry

  זמן החלמה

  אין, תוצאות סופיות כ-3 חודשים לאחר הטיפול האחרון
 • תחזוקה של הטיפול

  מחזיק

  לשנה, רצוי לשמור על תחזוקה שוטפת
 • טיפול ללא כאבים

  רמת כאב

  אין
 • ייעוץ רפואי חיזוק רצפת האגן

  ייעוץ רפואי

  ללא עלות

מערכת EXILIS משלבת 2 אנרגיות לטיפול כולל

מערכת  EXILIS מציגה מכשיר חדשני פורץ דרך עם טכנולוגיה חדשה לפנים ולגוף. המכשיר מבצע הליכים לא פולשניים על ידי שילוב של שתי אנרגיות פופולריות בתחום האסתטיקה. האחת, גלי רדיו לחידוש הקולגן והאלסטין על ידי חימום האזור המטופל, וכך משיגים צמצום קמטים וחידוש תאי העור. השנייה, גלי אולטרסאונד למיצוק ומתיחה של העור והרמה של עור נפול. שתי האנרגיות יחד מביאות לתוצאות של עור חלק, מוצק, וזוהר.
כמו כן, ניתן לטפל באזורי הגוף השונים על מנת למצק את עור, לחדש תאים ולהחזירו להיות רענן ומתוח. אזורים כגון: ישבן, אזורים עם צלוליטיס, אזורי הברכיים, הרמת עור נפול בזרועות האחוריות, ובכל האזורים בהם הגוף נפול ועייף.

BTL_מכשיר EXILIS

מכשיר ה"אקסיליס" הוא מוצר נבחר של חברת BTL, בעלת שם עולמי לאיכות ומקצועיות מזה שנים רבות, ורבים מאנשי הוליווד והביצה הישראלית משתמשים בו באופן שוטף.  מוצרי החברה מוגנים בפטנט בלעדי, ונמצאים בבלעדיות רק במרפאות VIV, שהוכרזה כמרכז המצוינות של החברה בשנת 2019. המכשיר עומד בתקנים המחמירים של בטיחות באישור ה- FDA האמריקאי,  מכון התקנים ומשרד הבריאות הישראלי. המכשיר אינו פולשני ומתאים לכל מי שמבקש להיראות טוב וצעיר יותר, בעור הפנים ובגוף כולו.
זהו המכשיר שעושה את השינוי הדרסטי ביותר בטיפול שאינו ניתוח הקיים בשוק

למי מיועד המכשיר EXILIS?

הטיפול במכשיר ה- EXILIS מתאים לנשים ולגברים אשר סימני הגיל ניכרים בהם. עור הפנים והגוף רפוי וחסר חיים, קמטים חדשים שנוספו, צלוליטיס ושומן בגוף במקומות שונים כמו בבטן, ישבן, בירכיים ובמותניים. מי שמחפש שיפור קוסמטי, לא פולשני ובטיחותי, הגיע למקום הנכון. את התוצאות הטובות ביותר ניתן להשיג רק דרך התערבות חיצונית עם המכשיר החדש. ללא מאמץ וללא כאב.

כיצד עובד מכשיר EXILIS?

למערכת EXILIS שתי זרועות נפרדות לטיפול: זרוע של גלי רדיו לחידוש קולגן ואלסטין הממצקים את עור הפנים ועור הגוף, מרימים עור נפול ומעדנים קמטים וקמטוטים, וזרוע משולבת של גלי רדיו וגלי אולטרסאונד המטפלים גם בשיבוש תאי השומן בגוף, בהצרת היקפים והעלמת צלוליט.

מערכת גלי הרדיו מיועדת לעור הפנים על ידי חימום אזורים מוגדרים בטמפרטורה של 40 מעלות ומעלה, ומניבה את התוצאות האולטימטיביות. זו המערכת היחידה שחודרת 6 מ"מ אל תוך עומק העור, לעומת 3 מ"מ של שאר המערכות בתחום. בתהליך החימום נפגעים תאי הקולגן והאליסטן ומתחיל תהליך של פגיעה וריפוי. פגיעה בתאים עייפים ומתים, כאשר הריפוי הוא חידוש תאי קולגן ואליסטן חדשים ורעננים. התהליך של ניקוי הגוף ובניית תאים חדשים דורש זמן וסבלנות. בתוצאות ראשוניות ניתן להבחין במיידי כבר אחרי טיפול אחד בלבד, אבל לתוצאות סופיות של רעננות, עור מתוח ומוצק, יש להמתין כ-3 חודשים מסוף הטיפול האחרון.

זרוע גלי רדיו המשולבת עם גלי האולטרסאונד מיועדת לטיפול בגוף, לשיבוש התאים השומניים, המערכת מצמצמת את השומן ומצרה היקפים. טיפול זה נעשה גם הוא על ידי חימום של האזור הנדרש בטמפרטורה גבוהה המשבשת את התאים ומשמידה אותם. בזמן הטיפול התחושה היא של מסג' וטיפול באבנים חמות.

הטיפול בשתי אנרגיות אלה אינו כואב ואין תחושת אי נוחות. לא נדרש זמן החלמה.

כמה טיפולים מומלץ לעבור?

מומלץ על סדרה של 4 טיפולים שבועיים, באורך של בין 15-30 דקות כל טיפול, תלוי באזור המטופל. כל מטופל עובר טרם הטיפול ייעוץ של הצוות המקצועי שם בונים עבורו תכנית טיפול אישית המתאימה לו ולצרכיו.

מכשיר EXILIS מעניק לנו מראה צעיר, זוהר ומחוטב מכף רגל ועד ראש.

 

לקריאה נוספת

ה"אני מאמין" שלנו

מסתכלים קדימה
ושואפים להוביל
היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
לאתגר את
הסטנדרטים שלנו
ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
מכשיר Miradry
טיפול בטכנולוגיות
מתקדמות
טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי
מאמינים באיכות
כדרך חיים
טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
רפואה אסתטית
מדויקת
גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

צרו קשר, אנחנו פה עבורכם