צרו קשר
לפגישת ייעוץ

מרפאות VIV / פיסול הגוף / מיצוק העור והפחתת צלוליטיס
פיסול הגוף EMSCULPT

פיסול הגוף

מכשיר אקסיליס, מציג טכנולוגיה פורצת דרך למיצוק העור והפחתת צלוליטיס לשיפור מרקם העור, וכן לטיפול בשומן הגוף

מיצוק העור בפנים, הפחתת צלוליטיס והצרת היקפים למראה זוהר ורענן

השנים שעוברות משאירות חותם על המראה שלנו. זה ניכר הן בעור הפנים והן בגוף שמשתנה, ובהופעת צלוליטיס בעור. דבר לא יכול לעצור את תהליך הופעת צלוליטיס. מה שכן ניתן לעשות הוא להאט את קצב הופעתו של צלוליטיס, ומדי פעם  לעשות "רה-סטארט" למערכות – להביא את הגוף לייצר תאים חדשים ולהיפטר מתאים מיותרים, ובכך לשפר את מראה העור ולהחליק צלוליטיס. שינוי חזותי הוא אבן יסוד לביטחון עצמי ולהרבה שמחה בלב. היום נשים וגברים הרוצים להיראות טוב אינם יכולים להשלים עם מראה צלוליטיס בגופם. רק במרפאות VIV תמצאו את הדור החדש בטכנולוגיה, מערכת ”אקסיליס" EXILIS המהפכנית.

 • טכנולוגיית רפואה אסתטית

  טכנולוגיה

  מערכת EXILIS מחדשת את הקולגן והאלסטין בעור הפנים, מקטינה את הקמטים, מסייעת בהשגת מיצוק העור והפחתת צלוליטיס, מרימה ומהדקת את העור, ועוזרת לצמצם את היקפי השומן בגוף ולשפר מראה צלוליטיס.
 • הרדמה מקומית ללא כאבים

  אלחוש

  אין צורך בטיפול להפחתת צלוליטיס
 • טיפול ללא כאבים

  זמין טיפול

  15-30 דקות לטיפול להפחתת צלוליטיס, תלוי באזור המטופל
 • זמן החלמה palmadry

  זמן החלמה

  אין, תוצאות סופיות של הפחתת צלוליטיס כ-3 חודשים לאחר הטיפול האחרון
 • תחזוקה של הטיפול

  מחזיק

  טיפול להפחתת צלוליטיס מחזיק שנה, רצוי לשמור על תחזוקה שוטפת
 • טיפול ללא כאבים

  רמת כאב

  אין
 • ייעוץ רפואי חיזוק רצפת האגן

  ייעוץ רפואי

  ללא עלות

מערכת EXILIS משלבת 2 אנרגיות לטיפול כולל

מיצוק העור

מערכת  EXILIS מציגה מכשיר חדשני פורץ דרך עם טכנולוגיה חדשה לפנים ולגוף ולשיפור מראה צלוליטיס. המכשיר מבצע הליכים לא פולשניים על ידי שילוב של שתי אנרגיות פופולריות בתחום האסתטיקה. האחת, גלי רדיו לחידוש הקולגן והאלסטין על ידי חימום האזור המטופל, וכך משיגים צמצום קמטים, הפחתת צלוליטיס וחידוש תאי העור. השנייה, גלי אולטרסאונד למיצוק ומתיחה של העור והרמה של עור נפול. שתי האנרגיות יחד מביאות לתוצאות של הפחתת צלוליטיס וקבלת עור חלק, מוצק, וזוהר.
כמו כן, ניתן לטפל באזורי הגוף השונים על מנת למצק את עור, לחדש תאים ולהחזירו להיות רענן ומתוח. אזורים כגון: ישבן, אזורים עם צלוליטיס, אזורי הברכיים, הרמת עור נפול בזרועות האחוריות, ובכל האזורים בהם הגוף נפול ועייף.

מכשיר EXILIS להפחתת צלוליטיס

מכשיר ה"אקסיליס" לשיפור מראה צלוליטיס הוא מוצר נבחר של חברת BTL, בעלת שם עולמי לאיכות ומקצועיות מזה שנים רבות, ורבים מאנשי הוליווד והביצה הישראלית משתמשים בו באופן שוטף.  מוצרי החברה מוגנים בפטנט בלעדי, ונמצאים בבלעדיות רק במרפאות VIV, שהוכרזה כמרכז המצוינות של החברה בשנת 2019. המכשיר עומד בתקנים המחמירים של בטיחות באישור ה- FDA האמריקאי,  מכון התקנים ומשרד הבריאות הישראלי. המכשיר אינו פולשני ומתאים לכל מי שמבקש להיראות טוב וצעיר יותר, בעור הפנים ובגוף כולו, ולהפחית צלוליטיס.
זהו המכשיר שעושה את השינוי הדרסטי ביותר בטיפול שאינו ניתוח הקיים בשוק

למי מיועד מכשיר EXILIS?

הטיפול במכשיר ה- EXILIS מתאים לנשים ולגברים אשר סימני הגיל ניכרים בהם. עור הפנים והגוף רפוי וחסר חיים, קמטים חדשים שנוספו, צלוליט ושומן בגוף במקומות שונים כמו בבטן, ישבן, בירכיים ובמותניים. מי שמחפש שיפור קוסמטי, לא פולשני ובטיחותי, הגיע למקום הנכון. את התוצאות הטובות ביותר ניתן להשיג רק דרך התערבות חיצונית עם המכשיר החדש. ללא מאמץ וללא כאב.

כיצד עובד מכשיר EXILIS?

למערכת EXILIS שתי זרועות נפרדות לטיפול: זרוע של גלי רדיו לחידוש קולגן ואלסטין הממצקים את עור הפנים ועור הגוף, מרימים עור נפול ומעדנים קמטים וקמטוטים, וזרוע משולבת של גלי רדיו וגלי אולטרסאונד המטפלים גם בשיבוש תאי השומן בגוף, בהצרת היקפים והעלמת צלוליט.

מערכת גלי הרדיו מיועדת לעור הפנים על ידי חימום אזורים מוגדרים בטמפרטורה של 40 מעלות ומעלה, ומניבה את התוצאות האולטימטיביות. זו המערכת היחידה שחודרת 6 מ"מ אל תוך עומק העור, לעומת 3 מ"מ של שאר המערכות בתחום. בתהליך החימום נפגעים תאי הקולגן והאליסטן ומתחיל תהליך של פגיעה וריפוי. פגיעה בתאים עייפים ומתים, כאשר הריפוי הוא חידוש תאי קולגן ואליסטן חדשים ורעננים. התהליך של ניקוי הגוף ובניית תאים חדשים דורש זמן וסבלנות. בתוצאות ראשוניות ניתן להבחין במיידי כבר אחרי טיפול אחד בלבד, אבל לתוצאות סופיות של רעננות, עור מתוח ומוצק, יש להמתין כ-3 חודשים מסוף הטיפול האחרון.

זרוע גלי רדיו המשולבת עם גלי האולטרסאונד מיועדת לטיפול בגוף, לשיבוש התאים השומניים, המערכת מצמצמת את השומן ומצרה היקפים. טיפול זה נעשה גם הוא על ידי חימום של האזור הנדרש בטמפרטורה גבוהה המשבשת את התאים ומשמידה אותם. בזמן הטיפול התחושה היא של מסג' וטיפול באבנים חמות.

הטיפול בשתי אנרגיות אלה אינו כואב ואין תחושת אי נוחות. לא נדרש זמן החלמה.

כמה טיפולים מומלץ לעבור?

מומלץ על סדרה של 4 טיפולים שבועיים, באורך של בין 15-30 דקות כל טיפול, תלוי באזור המטופל. כל מטופל עובר טרם הטיפול ייעוץ של הצוות המקצועי שם בונים עבורו תכנית טיפול אישית המתאימה לו ולצרכיו.

מכשיר EXILIS מעניק לנו מראה צעיר, זוהר ומחוטב מכף רגל ועד ראש.

 

לקריאה נוספת

ה"אני מאמין" שלנו

מסתכלים קדימה
ושואפים להוביל
היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
לאתגר את
הסטנדרטים שלנו
ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
מכשיר Miradry
טיפול בטכנולוגיות
מתקדמות
טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי
מאמינים באיכות
כדרך חיים
טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
רפואה אסתטית
מדויקת
גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

צרו קשר, אנחנו פה עבורכם