צרו קשר
לפגישת ייעוץ
  למרכז רפואי VIV / פיסול הגוף / מיצוק העור והפחתת צלוליט
  פיסול הגוף

  שלום צלוליט! מיצוק העור והפחתת צלוליט עם אקסיליס

  מיצוק העור בפנים, הפחתת צלוליט והצרת היקפים למראה זוהר ורענן

  השנים שעוברות משאירות חותם על המראה שלנו. זה ניכר הן בעור הפנים והן בגוף שמשתנה, ובהופעת צלוליט בעור. דבר לא יכול לעצור את תהליך הופעת צלוליט. מה שכן ניתן לעשות הוא להאט את קצב הופעתו של צלוליט, ומדי פעם  לעשות "רה-סטארט" למערכות – להביא את הגוף לייצר תאים חדשים ולהיפטר מתאים מיותרים, ובכך לשפר את מראה העור ולהחליק צלוליט. שינוי חזותי הוא אבן יסוד לביטחון עצמי ולהרבה שמחה בלב. היום נשים וגברים הרוצים להיראות טוב אינם יכולים להשלים עם מראה צלוליט בגופם. רק במרפאות VIV תמצאו את הדור החדש בטכנולוגיה, מערכת ”אקסיליס" EXILIS המהפכנית.

  • טכנולוגיה

   מערכת EXILIS מחדשת את הקולגן והאלסטין בעור הפנים, מקטינה את הקמטים, מסייעת בהשגת מיצוק העור והפחתת צלוליט, מרימה ומהדקת את העור, ועוזרת לצמצם את היקפי השומן בגוף ולשפר מראה צלוליט.
  • הרדמה מקומית ללא כאבים

   אלחוש

   אין צורך בטיפול להפחתת צלוליט
  • זמן טיפול

   15-30 דקות לטיפול להפחתת צלוליט, תלוי באזור המטופל
  • זמן החלמה

   אין, תוצאות סופיות של הפחתת צלוליט כ-3 חודשים לאחר הטיפול האחרון
  • תחזוקה של הטיפול

   מחזיק

   טיפול להפחתת צלוליט מחזיק שנה, רצוי לשמור על תחזוקה שוטפת
  • רמת כאב

   אין
  • ייעוץ רפואי חיזוק רצפת האגן

   ייעוץ רפואי

   ללא עלות

  מערכת EXILIS משלבת 2 אנרגיות לטיפול כולל

  טיפול מיצוק העור לאישה

  מערכת  EXILIS מציגה מכשיר חדשני פורץ דרך עם טכנולוגיה חדשה לפנים ולגוף ולשיפור מראה צלוליט. המכשיר מבצע הליכים לא פולשניים על ידי שילוב של שתי אנרגיות פופולריות בתחום האסתטיקה. האחת, גלי רדיו לחידוש הקולגן והאלסטין על ידי חימום האזור המטופל, וכך משיגים צמצום קמטים, הפחתת צלוליט וחידוש תאי העור. השנייה, גלי אולטרסאונד למיצוק ומתיחה של העור והרמה של עור נפול. שתי האנרגיות יחד מביאות לתוצאות של הפחתת צלוליט וקבלת עור חלק, מוצק, וזוהר.
  כמו כן, ניתן לטפל באזורי הגוף השונים על מנת למצק את עור, לחדש תאים ולהחזירו להיות רענן ומתוח. אזורים כגון: ישבן, אזורים עם צלוליט, אזורי הברכיים, הרמת עור נפול בזרועות האחוריות, ובכל האזורים בהם הגוף נפול ועייף.

  מכשיר EXILIS להפחתת צלוליט

  מכשיר ה"אקסיליס" לשיפור מראה צלוליט הוא מוצר נבחר של חברת BTL, בעלת שם עולמי לאיכות ומקצועיות מזה שנים רבות, ורבים מאנשי הוליווד והביצה הישראלית משתמשים בו באופן שוטף.  מוצרי החברה מוגנים בפטנט בלעדי, ונמצאים בבלעדיות רק במרפאות VIV, שהוכרזה כמרכז המצוינות של החברה בשנת 2019. המכשיר עומד בתקנים המחמירים של בטיחות באישור ה- FDA האמריקאי,  מכון התקנים ומשרד הבריאות הישראלי. המכשיר אינו פולשני ומתאים לכל מי שמבקש להיראות טוב וצעיר יותר, בעור הפנים ובגוף כולו, ולהפחית צלוליט.
  זהו המכשיר שעושה את השינוי הדרסטי ביותר בטיפול שאינו ניתוח הקיים בשוק

  למי מיועד מכשיר EXILIS?

  הטיפול במכשיר ה- EXILIS מתאים לנשים ולגברים אשר סימני הגיל ניכרים בהם. עור הפנים והגוף רפוי וחסר חיים, קמטים חדשים שנוספו, צלוליט ושומן בגוף במקומות שונים כמו בבטן, ישבן, בירכיים ובמותניים. מי שמחפש שיפור קוסמטי, לא פולשני ובטיחותי, הגיע למקום הנכון. את התוצאות הטובות ביותר ניתן להשיג רק דרך התערבות חיצונית עם המכשיר החדש. ללא מאמץ וללא כאב.

  כיצד עובד מכשיר EXILIS?

  למערכת EXILIS שתי זרועות נפרדות לטיפול: זרוע של גלי רדיו לחידוש קולגן ואלסטין הממצקים את עור הפנים ועור הגוף, מרימים עור נפול ומעדנים קמטים וקמטוטים, וזרוע משולבת של גלי רדיו וגלי אולטרסאונד המטפלים גם בשיבוש תאי השומן בגוף, בהצרת היקפים והעלמת צלוליט.

  מערכת גלי הרדיו מיועדת לעור הפנים על ידי חימום אזורים מוגדרים בטמפרטורה של 40 מעלות ומעלה, ומניבה את התוצאות האולטימטיביות. זו המערכת היחידה שחודרת 6 מ"מ אל תוך עומק העור, לעומת 3 מ"מ של שאר המערכות בתחום. בתהליך החימום נפגעים תאי הקולגן והאליסטן ומתחיל תהליך של פגיעה וריפוי. פגיעה בתאים עייפים ומתים, כאשר הריפוי הוא חידוש תאי קולגן ואליסטן חדשים ורעננים. התהליך של ניקוי הגוף ובניית תאים חדשים דורש זמן וסבלנות. בתוצאות ראשוניות ניתן להבחין במיידי כבר אחרי טיפול אחד בלבד, אבל לתוצאות סופיות של רעננות, עור מתוח ומוצק, יש להמתין כ-3 חודשים מסוף הטיפול האחרון.

  זרוע גלי רדיו המשולבת עם גלי האולטרסאונד מיועדת לטיפול בגוף, לשיבוש התאים השומניים, המערכת מצמצמת את השומן ומצרה היקפים. טיפול זה נעשה גם הוא על ידי חימום של האזור הנדרש בטמפרטורה גבוהה המשבשת את התאים ומשמידה אותם. בזמן הטיפול התחושה היא של מסג' וטיפול באבנים חמות.

  הטיפול בשתי אנרגיות אלה אינו כואב ואין תחושת אי נוחות. לא נדרש זמן החלמה.

  כמה טיפולים מומלץ לעבור?

  מומלץ על סדרה של 4 טיפולים שבועיים, באורך של בין 15-30 דקות כל טיפול, תלוי באזור המטופל. כל מטופל עובר טרם הטיפול ייעוץ של הצוות המקצועי שם בונים עבורו תכנית טיפול אישית המתאימה לו ולצרכיו.

  מכשיר EXILIS מעניק לנו מראה צעיר, זוהר ומחוטב מכף רגל ועד ראש.

   

  לקריאה נוספת

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם