צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  טיפולים אסתטיים לגברים

  עיצוב סנטר חזק ועוצמתי

  הסנטר הגברי, בשונה מסנטר הנשי הוא איבר מפתח אצל גבר. נשים רואות בסנטר את החלק הדומיננטי בפנים של גבר. הוא משדר עוצמות וכוח. מחקרים הוכיחו שגברים בעלי סנטר חזק הם יותר אטרקטיביים לזיווג. גברים עם סנטר בעל אופי נבחרו לתפקידי מפתח בעבודה ולרמת שכר גבוהה יותר מאלה חסרי דומיננטיות בסנטר.
  אידיאל היופי שאוב מהרצון לדמות לשחקני קולנוע מפורסמים או מגישי טלוויזיה מצליחנים, וזה נכון לגברים ולנשים כאחד. סנטר חזק ומרובע הוא תנאי כניסה להגדרת "חתיך". מי אמר שיופי לא חשוב?

  • טכנולוגיה

   הזרקות חומצות היאלורוניות "VYCROSS"
  • טיפול הזרקת חומצה היאלורונית

   תוצאה

   סנטר בעל אופי ועוצמה
  • זמן הטיפול לאחר עיבוי שפתיים

   זמן הטיפול

   30 דקות
  • הרדמה מקומית ללא כאבים לאחר עיבוי שפתיים

   אלחוש

   30 דקות
  • רמת כאב בטיפול עיבוי שפתיים לאחר חומצה היאלורונית

   רמת כאב

   נמוכה
  • זמן החלמה - עיבוי שפתיים

   זמן החלמה

   אין
  • כמה זמן מחזיק הטיפול הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

   כמה זמן זה מחזיק

   שנה וחצי
  • ייעוץ רפואי אסטתי ללא עלות לפני חומצה היאלורונית בשפתיים

   ייעוץ רפואי אסתטי

   ייעוץ ללא תשלום

  מידע על טיפול בבניית סנטר חזק

  בניית סנטר חזק

  תהליך טיפול עיצוב הסנטר
  עיצוב הסנטר מתבצע על ידי הזרקה ומילוי של חומצות היאלורוניות בסנטר. שימוש בחומצות היאלרונית של חברת VYCROSS בעלת שם עולמי, וותק ומקצועיות המוכחת לאורך שנים. זהו החומר הטוב ביותר בעולם. איכותי, ללא תופעות לוואי, קל במיוחד להזרקה ובכך מפחית משמעותית את הכאב בטיפול. אפקטיביות החומר היא לטווח ארוך במיוחד, עד 18 חודש, זמן ארוך משמעותית משאר החומצות ההיאלורוניות הנמצאות בשימוש בישראל.

  בניית סנטר לגברים

  תוצאות עיצוב הסנטר
  תוצאות טבעיות וחלקות של סנטר חזק וסימטרי בעל אופי ועוצמה. התהליך משיב נפחים שנעלמו עם השנים ומדגיש זוויות המותאמות ללקוח. הטיפול בחומצות היאלרוניות מרענן את מראה הפנים ללוק צעיר. גברים רבים סיפרו כי השינוי בסנטר השיב להם את הביטחון העצמי ושמחת החיים.

  סנטר גברי חזק מגביר את הביטחון העצמי

  עיצוב הסנטר מתבצע בהזרקה ומילוי האזור בחומצות היאלורוניות. חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הנמצא אצלנו בגוף. חשיבותו ביכולתו להחזיק ולספוח אליו לחות גם מתחת לעור, ובכך לשמור על לחות זו בגופנו. עם השנים והגיל, רמת החומצה ההיאלורונית בגוף פוחתת ביחד עם הלחות בעור. המקום הבולט ביותר בו ניתן לראות את השפעת ירידת החומצה ההיאלורונית הוא בעיקר באזור הפנים. התוצאה היא קמטים, קמטוטים, שקעים עמוקים בצדי הפה, עור נפול ואפור, דהוי וחסר ברק.

  המטרה שלנו היא להתאים את אידיאל היופי הגברי לכל אחד לפי מה שנכון ומתאים לו ולא להיגרר אחרי טרנדים כאלה ואחרים. לד"ר ענבל גת וידר, מנהלת תחום האסתטיקה במרפאות VIV חשוב להדגיש "אני מסתכלת על האדם לפני ורואה מה מתאים לו. לפי זה אני מזריקה את הכמות הנכונה במקומות הנכונים, ובכך מייצרת אידיאל יופי גברי פרטני, המתמקד באזור הסנטר תוך הקפדה על חוקים של אסתטיקה גברית במיטבה". סנטר מעוצב, חזק ועוצמתי, תורם להעלאת הביטחון של כל מי שעבר את התהליך. 

  רמת כאב הטיפול נמוכה הן בגלל השימוש בחומר מאלחש לפני התהליך, והן בגלל השימוש בחומצה ההיאלורונית האיכותית של חברת VYCROSS, חומר קל יותר להזרקה המפחית את עוצמות הכאב. המטופל אינו זקוק לזמן החלמה ואין מגבלת על פעילות מכל סוג שהוא לאחר הטיפול. התוצאות הן משמעותיות ומידיות והשינוי ניכר.

  לפני הטיפול נערכת פגישת ייעוץ מקצועי על ידי רופא מוסמך, לתיאום ציפיות עם המטופל והבנת התהליך.

  ה"אני מאמין" שלנו

  מסתכלים קדימה
  ושואפים להוביל
  היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
  לאתגר את
  הסטנדרטים שלנו
  שואפים באופן מתמיד להביא לארץ את השיטות המתקדמות ביותר עבור המטופלים
  טיפול בטכנולוגיות
  מתקדמות
  טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה -FDA ומשרד הבריאות הישראלי
  מאמינים באיכות
  כדרך חיים
  טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
  רפואה אסתטית
  מדויקת
  גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם