לקוחות יקרים,

אנו מציבים את בריאותם וטובתם של מטופלינו בסטנדרט המחמיר ביותר, בייחוד בימים אלו.
ושומרים על כללי הבטיחות בהתאם להנחיית משרד הבריאות:

צוות המרפאה מקפיד על כללי הבטיחות:

צרו קשר
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

טיפולים אסתטיים לגברים

טיפולים אסתטיים לגברים

יתרונות הזרקות בוטוקס ומילוי לגבר

טיפולי אסתטיקה לגברים ובעיקר הזרקות בוטוקס ומילוי, מזמן הפכו לסטטוס חברתי. אם בעבר הגברים היססו, התביישו והגיעו בשעות מאוחרות למרפאה מחשש שמשהו יזהה אותם, הרי שהגברים של היום נחושים, בטוחים, ויודעים בדיוק מה הם רוצים. הם מתעניינים בחידושים ובטיפולים המעודכנים ביותר. גברים נוטים להתבגר לקראת גיל 40, ואז לעבור טיפולי אסתטיקה. אולם טיפולי הזרקות הבוטוקס נפוצים גם בקרב הדור הצעיר החפץ בשינויים נקודתיים בפנים בהם החומר המוזרק יכול  להביא לשיפור משמעותי במראה שלהם.

 • טכנולוגיה

  הזרקות בוטוקס ומילוי נפחים בחומרים של חברת Alergan העולמית
 • תוצאה

  תוך 5-10 ימים
 • אלחוש

  15 דקות עד חצי שעה
 • זמן הטיפול

  10 דקות בלבד
 • זמן החלמה

  אין
 • מחזיק

  3 חודשים
 • רמת כאב

  נמוכה
 • ייעוץ רפואי אסתטי

  ניתן ללא עלות

מידע על טיפול בבוטוקס גברי

הזרקת בוטוקס לגברים

טיפולי הזרקת הבוטוקס ומילוי נפחים
הזרקות הבוטוקס והמילוי מבוצעות בעיקר באזור המצח לעידון קמטי המצח, בצדי העיניים ובין הגבות, כאשר החומר מרים את החלק החיצוני של הגבה ופותח את אזור העין, מאיר אותה, ומעלים קמטוטים בצדי העיניים

טיפול הזרקות בוטוקס

תוצאות טיפול הזרקות הבוטוקס
ממלא נפחים שקועים בפנים ומשיב נפחים אבודים, מרכך קמטים, ויוצר פרופורציות מרעננות ונכונות למראה פנים צעיר יותר וזוהר, תוך שמירה על קודים גבריים.

במרפאות VIV משתמשים בחומרי בוטוקס ומילוי של חברת Alergan בעלת שם עולמי הידועה כמי שמייצרת את החומרים הטובים בעולם. חומר איכותי ביותר המחזיק לאורך זמן ארוך במיוחד בהשוואה לשאר החברות המשווקות בארץ.

בראש תחום האסתטיקה עומד צוות רופאים מקצועי ומיומן השייך לדור האסתטיקנים החדש, המבין ויודע כי האסתטיקה הגברית לעולם תהיה מטופלת בדרך גברית ותשמור על קודים גבריים של יופי. במידה הנכונה ולא מוגזמת.

השאיפה בהזרקות הבוטוקס והמילוי אצל הגברים אינה להגיע לפנים חלקות, מתוחות וחסרות הבעה, אלא שיפור הקיים. המטרה היא מילוי בוטוקס במקומות הנכונים להשגת פרופורציות חדשות, נכונות, וצעירות יותר. מעל הכול, להשאיר את המראה הגברי הטבעי. הצוות המקצועי בוחר באופן מכוון להשאיר סימנים גבריים אצל המטופלים, כמו חריטות במצח המוסיפות אופי לפנים. הארה ופתיחה של אזור העיניים תעשה על ידי ניתוח השריר ובאופן עדין וטבעי מתוך מטרה לשמור על המראה הטבעי.

תהליך הזרקות הבוטוקס ומילוי נפחים מתייחס להרבה פרמטרים קטנים וחשובים בפנים תוך הקפדה על שמירת פרופורציות, על אסתטיקה גברית ואיזון בין חלקי הפנים תוך התאמה אישית למה שנכון ומתאים ולא מתוך רצון להיראות כמו מישהו אחר.

הטיפול מתאים לכל הגילאים. אין סימנים נראים לעין לאחר הטיפול. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר 5-10 ימים. אין הגבלה לאחר הטיפול לשום פעילות מכל סוג.

לקריאה נוספת

ה"אני מאמין" שלנו

מסתכלים קדימה
ושואפים להוביל
היחידים היכולים להתגאות במעל 22,000 לקוחות בתחום טיפולי אסתטיקה רפואית
לאתגר את
הסטנדרטים שלנו
ה"וידרים" הרופאים של הסלבריטאים באסתטיקה רפואית
טיפול בטכנולוגיות
מתקדמות
טיפול במכשור חדשני ומתקדם שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות הישראלי
מאמינים באיכות
כדרך חיים
טיפול בחומרים ותכשירי פרמיום הטובים ביותר בין השאר מבית Allergan העולמית
רפואה אסתטית
מדויקת
גישה רפואית להתאמת הטיפול המדויק ומינימליסטי שיבטיח לך מראה טבעי וזוהר.

צרו קשר, אנחנו פה עבורכם