אני ספורטאית הרבה שנים. מתאמנת 6 ימים בשבוע ובעצימות גבוהה. שוחה, רצה ורוכבת על אופניים לצד שמירה על תזונה נכונה ומאוזנת. אז איך זה יכול להיות שאני לא מצליחה להיפטר מחגורת השומן שהתיישבה לי באזור הבטן ושלא ניתן להיפטר ממנה. וכמו להכעיס, אני מביטה סביב ורואה חברות עם בטן שטוחה מלאה בריבועים. איפה טעיתי? למה הן כן ואני לא?

הפנמתי שמגיל מסוים לא יעזור בית דין וחייבים התערבות חיצונית כדי להשיג תוצאות. הבנתי שאם בתהליך חיצוני עסקינן, אז אני רוצה שיהיה במקום מקצועי, עם פיקוח רפואי, תהליך יעיל, נוח, בבקשה בלי מאמץ גופני נוסף, וגם הגיוני במחיר. חיפשתי ומצאתי.

למרפאות VIV הגיעו באופן בלעדי שני מכשירים חדשים פרי פיתוח וטכנולוגית דור שני של חברת BTL הבינלאומית הידועה כמי שמובילה בתחום ומוצריה מוגנים בפטנט בלעדי. החברה בעלת שם עולמי לאיכות ומקצועיות מזה שנים רבות והמכשירים שהיא מייצרת עומדים בתקנים המחמירים של בטיחות. הטיפולים אינם פולשניים, לא כואבים ולא נזקקים לזמן החלמה. החלטתי ללכת לבדוק.

התחלתי את המסע עם מכשיר חדש בשם "וואנקוויש"  Vanquish להמסת שומנים, המטפל בתאי השומן שהצטברו באזור הבטן, במותניים, ובצדדים (להלן הלחמניות) וישנה זרוע מיוחדת שמטפלת בירכיים להצרתם.

בשעות הצהרים הגעתי למרכז רפואי המעוצבת והמרווחת של VIV. מטרת הטיפול שלי הייתה צמצום השומן בחגורת הבטן.  את פני קיבלה מטפלת, הגישה לי טפסי הצהרת בריאות אותם יש למלא, שתיתי שתי כוסות מים שהם מבחינת המלצה/חובה לשתות לפני הטיפול היות והמכשיר מחמם את האזור הנבחר בגוף, ולבסוף מצאתי עצמי שרועה פרקדן על מיטת הטיפולים הנוחה.

טיפול Vanquish

לא זוכרת מתי קרה לי לאחרונה שנדרשתי לשכב על הגב ולא לעשות כלום. זרוע המכונה כוונה אל אזור הבטן במרחק של 1 ס"מ מהגוף. מה שמבדיל את מכשיר Vanquish משאר ההיצע בתעשייה, הוא ביכולתו לכסות אזורים רחבים בגוף בטיפול אחד בלבד וכמובן התוצאות בשטח היות ומדובר במכשיר מהטובים והיעילים בתחום. המטפלת ביקשה שאשכב עם מינימום של תזוזות, שזה אומר לא קוראים ספרים, לא פותרים סודוקו, ובטח טלפון שהוא מחוץ לתחום, או יותר נכון מחוץ לחדר היות ויוצר שדה אלקטרו מגנטי. אז מה נותר לי לעשות? מדיטציה מרגיעה, לחשוב על כל הדברים הנהדרים שטרם הספקתי לעשות, לשכנע את עצמי שמותר גם ליהנות מלא לעשות כלום. הגעתי לשערי גן עדן.

Vanquish חיסול תאי שומן

זרוע מכשיר ה"וואנקוויש" מחממת את אזור הבטן בטמפרטורות הנעות בין 39-43 מעלות חום. אלו הטמפרטורות הדרושות לקבלת חיסול מושלם של תאי השומן והשמדתם. החום ממיס את השומן בעומק של עד 6 מ"מ, זהו המכשיר היחיד בעולם שחודר לעומק שכזה. האמת, זה קצת הבהיל בהתחלה. האם זה אומר שהזרוע חמה מאד ואם בטעות אגע בה אקבל כוויה? האם זה אומר שיהיה לי ממש חם באזור הבטן? איפה כפתור המצוקה למקרה והבטן תעלה בלהבות?

אז אפשר להירגע. המכשיר אינו מתחמם והבטן שלי כמעט ולא הרגישה בחום. המכשיר משבש את תאי השומן שזו רקמה קשה המצטברת בין שכבות העור והשרירים ומחסל אותם תרתי משמע. אכן, רק תהליך אסתטי חיצוני יכול לפרק את אותה שכבה ולהיפטר ממנה לעולמים.

כל רבע שעה המטפלת נכנסה לחדר לוודא שהכול תקין, שאני מרגישה טוב, ושטמפרטורות המכשיר תקינות. זמן הטיפול הוא 45 דקות בלבד שחלפו במהירות שיא, אולם רצוי לשריין שעה שלמה עבור מילוי טפסים, זמן לכיוון הזרוע לאזור הרצוי, וגם זמן לצלם אתכם לפני ואחרי, על מנת לעקוב אחרי תוצאות הטיפול והשינויים.

טיפול נח על ידי מקצועים להסמת שומנים עם טכנולוגיה מתקדמת

למכשיר ה VANQUISH זרוע נוספת שמקיפה את הירכיים משני הצדדים, במרחק של 1 ס"מ מהגוף ועל ידי תהליך חופף של חימום האזורים בחום של 40 מעלות ומעלה, תאי השומן מושמדים והירכיים מוצרות. גם כאן נדרשת סבלנות של כחודש אחרי הטיפול האחרון כדי לראות תוצאות סופיות.

מחקר קליני שנערך בדק קבוצה בת 40 אנשים שעברו 4 טיפולים כל אחד. במקביל נבחנה קבוצה נוספת שלא עברה את הטיפולים. בסוף המחקר הוכח כי בקבוצה שעברה את הטיפולים הירכיים עליהם נעשו הטיפולים הוצרו ב- 2.43 ס"מ, וזאת ללא קשר לירידה במשקלם של המשתתפים. בקבוצה שלא עברה את הטיפולים לא נרשם שינוי כלשהו. כולם דווחו על נוחות במהלך הטיפול וללא כאב.

מכשיר ה- Vanquish מיועד לנשים וגברים. ללא כאב, ללא זמן החלמה ועם המון זמן מנוחה שאפשר לנצל גם לשינה.

התוצאות הן חיסול התאים השומניים, וצמצום היקפי בטני, במותניים ובירכיים.

 

מכשיר האקסיליס

כל כך התלהבתי מהטיפולים של מכשיר ה- Vanquish שהחלטתי לבדוק מכשור נוסף שנמצא גם הוא בבלעדיות במרפאות VIV. מכשיר ה"אקסיליס" אף הוא מבית היוצר של חברת BTL העולמית, בעל פטנט בלעדי ותוצאות מוכחות.

בניגוד לקודמו שטיפל בהמסת שומן בגוף לעומק של 6 מ"מ, מכשיר האקסיליס מטפל בעיקר במרקם העור בפנים בצוואר ובגוף ובנוסף גם בתאים שומניים בגוף עד לעומק של 2 מ"מ. הטיפול במכשיר זה נועד למי שיש לו מעט שומן באזורים מסוימים בגוף ומבקש להיפטר מהם.

למכשיר 2 זרועות המשלבות 2 טכנולוגיות מתקדמות ברפואה אסתטית.

זרוע אחת לטיפול במרקם העור: בפנים, בצוואר ובגוף בעזרת גלי רדיו, זאת על ידי חימום היוצר תהליך של פגיעה וריפוי של תאי הקולגן והאלסטין בעור. פגיעה בתאים עייפים, וריפויים על ידי יצירת תאים חדשים. התוצאה היא עור מוצק, מורם, מתוח ורענן, עם פחות קמטים וקמטוטים, גם בפנים וגם בגוף. העור מתוח וזוהר.

הזרוע השנייה נועדה לטיפול בתאי השומן בגוף בעזרת טכנולוגית גלי האולטרסאונד וגלי הרדיו יחד. על ידי חימום האזור המטופל ישובשו תאי השומן בגוף לעומק של עד 2 מ"מ, בעיקר באזור הבטן, המותניים והירכיים. המכשיר מטפל גם בגיהוץ והעלמת סימני צלוליט. זהו המכשיר היחיד בו תוכלו לקבל 2 טיפולים במכשיר אחד – גם מיצוק העור בפנים ובגוף ושיפור המרקם, וגם טיפול בתאי השומן בגוף. המכשיר המניב את השינוי הכי דרסטי בטכנולוגיות אסתטיות, ונועד למי שאינה חפצה בניתוח.

      טיפולים אסתטים לגוף ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות EXLIS

ביקשתי לטפל בעזרת גלי הרדיו באזורי הפנים. את פני קיבלה ויקה שהיא וותיקה במרכז רפואי, מקצוענית ששמה יצא למרחוק, שהסבירה לי על התהליך שאני עומדת לעבור. אחרי שמרחה את פני בג'ל מוליך, החלה מעסה את פני עם זרוע מכשיר גלי הרדיו בתנועות סיבוביות. חצי שעה של מסג' נעים וחמים. הטיפול אינו כואב. כשהיה לי נדמה שטמפרטורת החום גבוהה מדי ויקה וויסתה אותה לתחושה נוחה יותר.

ויקה התמקדה באזור הלחיים והסנטר. אחרי שסיימה את הטיפול בלחי ימין,  צילמה את פני כדי שאוכל להשוות עם צד שמאל הבלתי מטופל. זה היה מדהים. למרות שידעתי שניתן להבחין בתוצאות רק בעוד 3 חודשים אני ראיתי שינוי. ולא רק אני, תשאלו את חברותי ובעלי היקר. הם יעידו כי אמת דיברתי.

 

טיפולים אסתטים לגוף ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות EXLIS

 

 

השוות לפני ואחרי טיפול פנים וגוףהשוות טיפול פנים וגוף עבור גבר- לפני ואחרי

לתוצאות מושלמות נדרשים 4 טיפולים. הטיפול מתאים לכולם, גברים ונשים אשר סימני הגיל ניכרים בהם. (מאד מבוקש בקרב הגרושים).

ומילה אחרונה לסיום, טיפולים זה נכון וטוב, אבל אל תשכחו לאכול בריא ומאוזן, ולשלב פעילות ספורטיבית לפחות פעם בשבוע. זהו המפתח לאיכות חיים טובה.

 

    השינוי שלך מתחיל כאן!

    אתם מוזמנים להתקשר 2345* או להשאיר פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר