צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  צוות הרופאים

  ד''ר צחיר וידר – צוות המומחים של VIV Clinic

  ד"ר צחי וידר

  בראש VIV Clinic עומד ד”ר צחי וידר, כירורג, ממובילי תחום האסתטיקה הרפואית בישראל, ומהרופאים הבכירים והמוכרים בארץ בעולם בתחום הזעת יתר

  ד”ר וידר הינו בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב. הוא החל את דרכו המקצועית בכירורגיה כללית בבית החולים מאיר בכפר סבא, שם התמחה בניתוחים אנדוסקופיים (המשלבים סיב אופטי ומצלמה) בהזעת יתר, וכך החל לרכוש את התמחותו בתחום ייחודי זה. ובהמשך התמנה למנהל חדר המיון בכפר סבא.

  ד”ר וידר עבר השתלמויות מקצועיות במספר מרכזים רפואיים מהמובילים בארצות הברית ואירופה, והיום, לאחר מעל לשני עשורים שהוא מטפל בהזעת יתר, הוא מרצה לרופאים בארץ ובחו”ל, מלמד ומעביר קורסים לרופאים, משתתף במחקרים ובכנסים בינלאומיים, ונחשב לאחד המומחים הגדולים בתחום.

  לד”ר וידר ניסיון מצטבר יוצא דופן בתחום ההזעה, הוא שותף במרפאות מתמחות באירופה ועוסק בפיתוח טכנולוגיות חדשניות ומיכשור רפואי לטיפול בהזעה. עשרות אלפי הלקוחות שטופלו במקצועיות ורגישות על ידי ד”ר וידר, יחד עם הידע והניסיון שאין שני להם בארץ, הפכו אותו לרופא המוביל בטיפול בהזעה בישראל. בנוסף למומחיות שלו בהזעה, לד”ר וידר יש יד אומן הנעה בכישרון ועדינות על הפנים, ומזריק במיומנות בוטוקס וחומרי מילוי בטיפולים רפואיים ואסתטיים בעור הפנים.

  ד"ר צחי וידר

  ד''ר אסי דרור – צוות המומחים של VIV Clinic

  ד"ר אסי דרור

  ד"ר אסי דרורמומחית באסתטיקת העור וטיפולים מתקדמים בתחום ההזרקות (בוטוקס, חומצה היאלורונית, סקולפטרה, PRP ועוד)

  בעלת ניסיון עשיר בתחום האסתטיקה: הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, טיפולים מתקדמים לשיפור מרקם העור, פיסול פנים, עיבוי שפתיים ועוד.

  ד"ר דרור משתתפת באופן קבוע בכנסים בינלאומיים בארץ ובחול, בסדנאות וקורסי Master Class של חברת אלרגן העולמית, על מנת להעשיר את הידע ולהשאר מעודכנת בטכניקות הזרקה ובטכנולוגיות המובילות והחדשניות.

  לד"ר דרור יש ניסון נרחב והתאמה של אסתטיקת הפנים לצורת הפנים והמבנים האנטומיים של כל אחד, ההתייחסות לפרופורציות הנכונות מאפשר בחירה בטיפול האופטימלי ומותאם אישית לכל מטופל ומטופלת.

  פרופ' נחום נשר – צוות המומחים של VIV Clinic

  פרופ' נחום נשר

  פרופ' נחום נשר, כירוג מנתח לב-חזה, MD.

  כירורג חזה בכיר, מנהל המרפאות לניתוחי לב וריאות- איכילוב ומומחה אסתטיקה.

  נשוי + 5, מתגורר ברמת אפעל. סיים לימודי רפואה בטכניון בהצטיינות בשנת 1991 ואת התמחותו בניתוחי חזה ולב – בהצטיינות במרכז הרפואי כרמל בחיפה, בשנת 2000. מאז משמש ככירורג בכיר במרכז הרפואי תל אביב במחלקה לניתוחי חזה ולב המתמחה בכירורגיה זעיר פולשנית של הלב, הריאות ובכירורגיה מתקדמת לטיפול בהפרעות קצב.

  פרו' נשר למד והשתלם בטכניקות כירורגיות חדשניות זעיר פולשניות בפריז, בריסל וטורונטו שבקנדה.

  מ – 2010 משמש מרצה בכיר/ Assistant Professor באוניברסיטת תל אביב.

  מה למנתח חזה ולב ולהעלמת קמטים?

  ככל הנראה שפרופ' נשר הנו אחד ויחיד בתחום. הפתעה המתורגמת למיומנות טכנית מיוחדת, כי אסתטיקה היא ענין רציני! אולי לא נתפס כרציני כמו הלב ותחלואיו אך בהחלט ענין רציני. נשים רבות וגם גברים לעתים יהיו מוכנים להעדיף את בריאות הפנים ולשמר את נעוריהם המתחדשים על בריאות הלב.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם