צרו קשר
לפגישת ייעוץ

  מרכז רפואי VIV / טיפול בחמצן ReOxy / תאי חמצן AIR SPACE

  תאי חמצן AIR SPACE תאי חמצן AIR SPACE

  תאי חמצן Air Space

  מרכז רפואי VIV הינו המרכז הגדול בישראל לטיפול בתאי חמצן תחת שרביט ניהולו של ד"ר צחי וידר, כירורג מומחה , לשעבר מנהל חדר מיון טראומה בבית חולים "מאיר", בעל ותק של למעלה מ-20 שנה בתחום.
  השנה פרסם ה-FDA מסמך המדגיש את התרומה של טיפול בתא חמצן למגוון מצבים רפואיים ואילו ה- GAO פרסם כי הטיפול בטוח תחת פיקוח רפואי כמו זה הניתן ב-VIV כיום קיימים אצלנו 7 תאי חמצן מתקדמים ובטוחים ובקרוב יתווספו עוד 4 לאור הדרישה הגוברת מצד הלקוחות

  יתרונות הטיפול בתאי חמצן – video

  מנהל מחלקת תאי חמצן

  מרפאות VIV - הרופאים שלנו – ד

  ד"ר צחי וידר, כירורג מומחה

  לשעבר מנהל חדר מיון בבית חולים מאיר ובבעלותו מרפאת VIV Clinic ומחלקת תאי החמצן הנמצאים בה

  התנאים ההכרחיים לטיפולים בתא חמצן

  השגחה רפואית מלאה

  ליווי ובקרה לאורך כל הטיפול

  השגחה על כל הפרמטרים הרפואיים

  תאים קשיחים אשר יוצרים אטימה מוחלטת של הלחץ בתאים

  אפשרות תקשורת עם המטפלים במהלך הטיפול

  ייעוץ רפואי מקדים והתאמה אישית לטיפול

  בדיקה מקדימה של רופא מומחה הכוללת: האזנה לנשימה, תפקודי ריאה ,בדיקת אוזניים וסינוסים

  הערכת מצב בסוף הטיפול ע"י רופא מומחה

  מידע על הטיפול

  מהו טיפול בתא חמצן?

  בשנים האחרונות יותר ויותר ספורטאים, אמנים, סלבריטאים ואנשים שאימצו אורח חיים בריא על פי עקרונות רפואת ה- Wellness, בוחרים לעבור טיפולים בתא חמצן. תחום זה פותח בארצות הברית בסוף המאה ה- 19 לטיפול בצוללנים שסבלו ממחלת הדקומפרסיה, שמופיעה כאשר עולים במהירות גבוהה מהמעמקים. בטיפולים אלו משתמשים בחמצן בריכוז של כמעט 100% על מנת להגדיל את כמות החמצן שמועברת ונספגת בכל התאים והרקמות בגוף. לשם ההשוואה, באוויר הרגיל שאנחנו נושמים יש כ-21%  חמצן ו- 79% חנקן. מדובר באחד הטיפולים הפופולריים והבטוחים המבוצעים תחת ליווי ופיקוח רפואי, הניתנים במרכז הרפואי VIV  שבראשו עומד ד"ר צחי וידר, כירורג מומחה, לשעבר מנהל חדר מיון טארומה בבית חולים מאיר ובעל ותק של למעלה מ- 20 שנה.

  איך נראה טיפול בתא חמצן?

  מה הטיפול יעשה לגוף ולנפש שלכם?

  הטיפול בחמצן "בלחץ מתון" נועד לשפר באופן כללי את איכות החיים ולפתור בעיות ספציפיות ומטופלים רבים דיווחו על שינויים נפלאים שחוו כעבור מספר טיפולים. תרומתו לגוף ולנפש מתבטאת בין היתר בשיפור זיכרון ואיכות השינה, איזון בהפרעות קשב וריכוז, חיזוק המערכת החיסונית, טיפול בכאבים כרוניים ופציעות ספורט. תאי החמצן הפכו, בקרב לא מעט מטופלים, לחלק אינטגרלי מטיפול אנטי אייג׳ינג, בו עור הפנים מקבל חיים חדשים בעקבות סדרת טיפולים מרוכזת, אחריה מומלצת תחזוקה שוטפת בתאי חמצן על בסיס קבוע.
  במהלך הטיפול בתא, החמצן מומס בנוזל הדם (הפלסמה) ובאופן הזה הוא יכול להגיע לאותן רקמות שסבלו מאספקת חמצן מועטה או סבלו מאי אספקה בכלל. החמצן המומס בריכוז גבוה מחזיר את אותן הרקמות לפעילות ומוביל להתחדשות. ההתעוררות הזו נמצאה יעילה במגוון מצבים רפואיים ואסתטיים, כולל, כאמור, חיזוק המערכת החיסונית. אצלנו במרפאת VIV אנו מכנים את הטיפול – Reverse Aging "הזדקנות לאחור", המעכבת את התקדמות גיל הרקמות ומתקנת את פגעי הזמן.
  מומלץ לבחור חבילה של 20 טיפולים, על מנת להגיע לתוצאות מיטביות באופן משביע רצון, אך סדרת הטיפולים בתא חמצן מותאמת לצרכים האישיים של כל מטופל ונקבעת רק בזמן ההתייעצות עם הצוות הרפואי שלנו בפגישת הייעוץ הראשונית.

  טיפול בתא חמצן משפר את היכולות הקוגניטיביות

  כיצד תיראה החוויה הטיפולית שלכם?

  הטיפול נעשה בתוך תא חמצן קשיח של Air Space, בדומה למיטת יחיד נעימה ורכה ולאורך כל הטיפול מתקיים פיקוח רפואי הדוק. לפני הכניסה לתא, המטופל מקבל ערכה אישית המכילה בתוכה מצעים מיוחדים המיועדים לשימוש בתא חמצן ומסיכת חמצן שיש לעטות על האף והחמצן מוזרם אל הגוף דרכה. המצעים מוחלפים בין כל מטופל ומטופל והצוות מחטא את התא לאחר כל טיפול. דלת התא שקופה, מה שמונע תחושת בדידות וניתן לראות את הצוות הרפואי במהלך הטיפול, למקרה הצורך. ניתן להעביר את הזמן בצפייה בנטפליקס ובנוסף, יש גם אינטרקום, אם מסיבה כלשהי המטופל חש אי נוחות ומעוניין להפסיק את הטיפול. כמו כן, למטפלת האחראית יש קו טלפון ישיר לתא והיא יכולה לתקשר עם המטופל ולוודא שהוא חש בנוח. כיום ישנם אצלנו 7 תאי חמצן מתקדמים ובטוחים של Air Space המעניקים טיפול.

  טיפול בתא חמצן Air Space במרפאות VIV

  ולמה דווקא ב - VIV?

  המרפאה המובילה בישראל לרפואת איכות חיים מעל 20 שנה

  מנהל מחלקת תאי חמצן - ד״ר צחי וידר

  טיפול ע״פ הפרוטוקולים המתקדמים והמחמירים ביותר שקיימים

  הטיפול בהשגחה רפואית מלאה עם צוות מטפלים ורופאים סביב השעון

  רמת שירות הגבוהה ביותר

  מתנתקים מהסביבה, צופים בפרק שהנטפליקס ונושמים 100% חמצן מעושר

  מטופלים מעידים על שיפור עצום בריכוז, חשיבה שינה ועור הפנים

  זמינות - שבעה תאי חמצן העובדים מבוקר עד ערב ללא הפסקה ואפילו בשישי

  תאים מרווחים המאפשרים גם טיפול של הורה וילד ביחד באותו תא

  אפשרויות מימון נוחות

  בדיקה מקדימה של רופא מומחה הכוללת: האזנה לנשימה, תפקודי ריאה ,בדיקת אוזניים וסינוסים

  למי הטיפול מתאים והאם הוא בטוח לכולם?

  לפני שמתחילים סדרת טיפולים בתא חמצן חובה להתייעץ עם צוות המומחים במרכז הרפואי VIV. הבחירה במרכז הרפואי המתמחה בתחום, היא מאוד משמעותית לבריאותכם. אצלנו ניתנת השגחה רפואית מלאה ולא רק ייעוץ וליווי של מטפלים שאינם רופאים מומחים. חלקם של המטופלים שלנו מגיעים לטיפולי תא חמצן על מנת לשפר זיכרון ואיכות השינה, לאזן הפרעות קשב וריכוז, להצעיר את מראה עור הפנים ולחזק את המערכת החיסונית – אבל לא רק. הטיפול בתאי החמצן יכול להתאים גם לסובלים מכאבים כרוניים שניסו טיפולים אחרים ללא הצלחה, לפציעות ספורט ולהחלמה מואצת מניתוחים. כל אלה, בהתאם לייעוץ הרפואי שתקבלו לפני.

  בעולם מתפרסמים בשנים האחרונות מחקרים רבים התומכים בהשפעה החיובית של תאי החמצן על מערכות רבות בגוף ומשפיעים על תפקוד המוח, המערכת החיסונית, העור ועוד. מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) פרסם ב-2021 מסמך שבו הוא מגדיר למי הטיפול בתאי חמצן עשוי לסייע. לדברי הארגון, הטיפול בהחלט יכול להועיל למי שסובלים מהבעיות האלו: היחלשות זיכרון או בשל גיל או בהקשר למחלות הפוגעות בזיכרון, הפרעות קשב וריכוז, בעיות שינה, אנמיה, זיהומי עור, פצעים שלא מחלימים אצל חולי סוכרת, פגיעה בראייה כתוצאה מבעיות באספקת הדם, נזקי קרינה (בעקבות טיפולים במחלת הסרטן), תסחיפי אוויר בכלי הדם, כוויות חמורות, נמק גז ועוד.
  במחקר פורץ דרך, לדוגמה, שפורסם ב-2019 וכלל גם סריקות להדמיית הפעילות המוחית של חולת אלצהיימר בת 58, תועד לראשונה שיפור בחילוף החומרים במוחה בעקבות 40 טיפולים בתא חמצן. בתום סדרת הטיפולים, בנוסף לשיפור בתפקוד המוח שעלה מהסריקות, האישה דיווחה בעצמה גם על שיפור ביכולתה לבצע פעולות שגרתיות, ברמת האנרגיות שלה, בריכוז, בשינה ובזיכרון. עם הזמן היא גם הבחינה בירידה בתסכול ובחרדה שנלווים כמובן למחלה המורכבת, וסבלה פחות מקשיים בהתמצאות. ב-2015, "משרד האחריות הלאומית" בארצות הברית (GAO), שהוא מוסד הביקורת העליון של הממשלה הפדרלית, פרסם מחקר שבחן עד כמה בטוח השימוש בתאי חמצן לטיפול בציבור הרחב. המחקר בחן שלושה מאמרים אקדמיים שתיארו כיצד השפיע הטיפול על אנשים שונים, מהן תופעות הלוואי כתוצאה מהשימוש בו והאם הוא עלול להיות מסוכן. לאחר בחינה מדוקדקת, המומחים קבעו כי מדובר בטיפול בטוח.
  הטיפול לא מתאים לאנשים שסבלו מחזה אוויר (התנקבות הריאה), קטרקט, מחלות לב, טיפולים כימותרפיים והיריון. אנשים שסובלים מדלקות בסינוסים יצטרכו לחכות עד להחלמה מלאה. לאחר שנבדקה ההיסטוריה הרפואית והמומחים של קליניקה VIV אישרו וקבעו את סדרת הטיפולים המתאימה בתא חמצן, ניתן לצאת לדרך לחוויה בטוחה וגם מהנה ביותר.

  מנהל מחלקת תאי חמצן :
  ד"ר צחי וידר, כירורג, לשעבר מנהל יחידת טראומה בית חולים "מאיר" בכפר סבא ובבעלותו מרפאת VIV Clinic ומחלקת תאי החמצן הנמצאים בה.

  טיפול בתאי חמצן - כל מה שחשוב לזכור

  התרומה של טיפול בתא חמצן למגוון מצבים רפואיים כגון חשיבה וזכרון, נפש ומצב רוח, קשב וריכוז, פצעים בגפיים
  במרכז הרפואי הגדול בישראל לטיפול בתאי חמצן – VIV

  טיפולי חמצן 1

  איכות

  הטיפול מתבצע עם ייעוץ מקדים, בקרה והשגחה על כל הפרמטרים הרפואיים הנדרשים

  טיפול בחמצן

  יעוץ רפואי

  תאי חמצן בפיקוח טובי הרופאים המומחים, עם מעל 20 שנות ניסיון

  טכנולגיית טיפולי חמצן

  טכנולוגיה

  7 תאי חמצן קשיחים, אטומים ומתקדמים

  נוחות בזמן טיפול בחמצן

  תחושה

  מתנתקים מהסביבה, צופים בפרק בנטפליקס

  טיפול בחמצן

  אויר

  נושמים 100% חמצן טהור

  המלצות

  לקוחות מעידים על שיפור עצום בריכוז, חשיבה, שינה ועור הפנים

  זמינות טיפול בחמצן

  זמינות

  7 תאי חמצן העובדים רצוף 09:00 בבוקר עד 23:00 בלילה

  טיפולי חמצן לכל הגילאים

  מטופלים

  הטיפולים מתאימים לילדים, מבוגרים וקשישים

  לקוחות ממליצים

  הרצל שבו

  "בתור חולה סכרת, הגעתי למרכז הרפואי VIV רגע לפני כריתת רגל. הרגל הייתה כחולה עם נמק וכבר לא ניתן היה להציל אותה. לא יכולתי ללכת לבד, לנהוג לבד, או להגיע לבד לטיפולים. נעזרתי במטפל צמוד. היום אני אחרי כ – 70 טיפולים, וקיבלתי את הרגל שלי בחזרה. הרגל חזרה למצבה הקודם, והיום אני עצמאי לגמרי, הולך ומתנייד לבד ללא כל סיוע. תודה רבה לצוות הרפואי שליווה אותי. הצלחתם את חיי".

  לאה פישר

  שירות מעולה, צוות דואג, איכותי ומאד אישי. תחושה של בית (נדיר בימינו), מיטל בחדר הטיפולים מכירה כל מטופל ודואגת לו אישית. אני אחרי כאבים קשים בגב וקרינה לרגליים, עם אין ספור ניסיונות לטיפול, כולל מרפאת כאב והזרקות (מעל עשור), היום כמעט ואין לי כאבים, התחושה של ערנות, מיקוד והתחדשנות שאיננה ניתנת להסבר. הטיפול עבורי אפקטיבי, יעיל ובהחלט מומלץ".

  אמיר רוטהולץ

  "רציתי לשתף, קיבלתי סדרת טיפולים בתא חמצן במרכז הרפואי VIV בהרצליה. הטיפול היה אדיב, מתחשב ובעיקר מועיל. הכושר הגופני שלי ממש הוכפל ואני מרגיש צעיר ונמרץ יותר. בנוסף איכות השינה שלי השתפרה וכל זה גרם לי להיות חד, עירני ופעיל יותר. תודה לכם".

  גילי טוהר

  "הגעתי למרכז הרפואי VIV כדי לנסות ולשפר בעיות קשב וריכוז, סחרחורות וכאבי ראש. קודם כל ברצוני לשבח את המרפאה ואת הצוות הרפואי על היחס האישי והחם שקיבלתי בתור מטופלת. ביצעתי כ – 30 טיפולים בתאי החמצן והשיפור הורגש כששמתי לב שאני מצליחה להתרכז יותר, לעקוב אחרי העלילה בסרט, לקרוא ספר לאורך זמן, וכמובן גם בעבודה. בשיחות חולין אני פחות חולמת בהקיץ, ההרגשה ש"התחדדתי" מבחינה נוירלוגית. בנוסף, לאחר כל טיפול, הרגשתי ירידה ברמת החרדות והסטרס. גם הסחרחורות שסבלתי נעלמו, וגם בחילות ומחלת ים שסבלתי בנסיעות עברו".

  איתי לוקץ

  "מרכז רפואי מצויין עם שירות יוצא מן הכלל. תאי הלחץ עזרו לי ולקרובי משפחתי היקרים במספר בעיות שלא הצלחנו לפתור לפני, והצוות היה קשוב, מקצועי ומקסים. אני ממליץ לכם ולכן בחום להיעזר באנשי המקצועי המעולים שבמרכז הרפואי המצויין הזה. מרכז שמצוייד בטכנולוגיה חדשנית שעוזרת לפתוח המון בעיות שקשה עד בלתי אפשרי לפתור בדרך אחרת".

  "הטיפול בתא חמצן גרם לי להרגיש נפלא"

  לאחר 20 טיפולים בתאי חמצן, במכון VIV, אושיית הלייפסטייל שרונה בונד-מטרסו חושפת כיצד הטיפולים תחת פיקוחו של ד"ר צחי וידר שיפרו את חייה ועזרו לה להרגיש אנרגטית מאי פעם

  אפשר לסכם את החוויה שלי בכך שהייתה בחורה אחת, אני, שמאוד רצתה לחוות את היתרונות של הטיפולים בתא חמצן שהיא קראה עליהם ועוררו את סקרנותה. והבחורה הזו, אני, פגשה מרפאה אחת, קליניקה VIV, שמורכבת מהאנשים הכי מקצוענים, מקסימים וחמים שיש לצד טכנולוגיות מתקדמות שמטרתן לשפר ולהאריך חיים. המפגש הזה עשה בחיים שלי שינוי אמיתי.

  אנשים רבים פנו אלי באופן פרטי על מנת שאספר להם, "איך זה היה באמת", אולי מתוך מחשבה שהשיח שניהלתי בנושא טיפולי החמצן באינסטגרם שלי הוא "לא באמת" מה שחוויתי. אני יכולה להבין אותם, כי באמת עפתי על הטיפול גם ברשת החברתית כמו בשיחות סלון פרטיות. מי שמכיר אותי באמת יודע שכל מה שאני כותבת ברשתות ומה שאני חושבת – אחד הם. לעולם לא אשתף מוצר או חוויה שאני לא עומדת מאחוריהם ולא ניסיתי ואהבתי בעצמי.

  הסברתי בסבלנות לאותם ספקנים שהחוויה שלי בטיפולים הייתה באמת מצוינת והייתי יותר משמחה לשתף בפרטי פרטים, מפני שחשבתי ואני עדיין חושבת – גם עכשיו לאחר שסיימתי 20 טיפולים בתאי חמצן – שזו מתנה מאוד גדולה שאדם יכול להעניק לעצמו מהמון סיבות.
  בראש ובראשונה, הטיפול פשוט גרם לי להרגיש נפלא. הייתה גם הטבה נראית לעין בעור הפנים והזיכרון שלי לטווח קצר בהחלט השתפר. אני פחות שוכחת למה הלכתי מהסלון למטבח, או מי סיפר לי את הסיפור ההוא על ההיא, אבל מבחינתי העיקר והמדהים היה תחושת החיוניות הפיזית ורמת האנרגיה הגבוהה שהייתה חדשה לי. זה פשוט מרגיש כל כך טוב.

  כבר מאחד הטיפולים הראשונים התחלתי להרגיש אנרגטית יותר והצלחתי להתנהל בחיוניות יותר במהלך הימים, למרות שיש לי ממוצע של 4 אירועי ערב בשבוע (כן, זה נשמע מופרך אבל זו האמת). בעבר הייתי משלמת על קצב הבילויים הזה מחיר והייתי עייפה, מרוטה ועצבנית במהלך היום שאחרי – ועכשיו אני ממש לא.
  בימי צילום מפרכים, בהם אני עובדת כמפיקת פרסומות וקמפיינים, תמיד אחרי ארוחת הצהריים הייתי משוועת לשנת צהרים, כמו שאר אנשי הצוות ומתוסכלת מהידיעה שנותרו לי עוד 6-7 שעות עבודה עד סוף היום וזה לא קורה יותר. בניגוד לעבר, הארוחה לא מפילה לי את האנרגיות ואני נשארת בתחושה שאני יכולה להמשיך גם עוד 10 שעות.
  איפה בכל זאת הרגשתי קושי? הצורך בלהתחייב בעקביות לטיפולים לא היה פשוט לי.

  התחייבתי ל-20 טיפולים בני שעה וחצי כל אחד, אותם רצוי לעשות בכל יום או לכל הפחות יום כן ויום לא. מאחר וכל כך רציתי את הטיפולים, הגעתי מאוד מחויבת ואסירת תודה על ההזדמנות עד שבאתי לכל טיפול בריצה ודילוגים צוהלים אבל מודה שלקראת הסוף היה לי מעט קושי עם סידור הלו"ז על מנת להמשיך ולפנות מקום יומיומי לטיפול. חשוב לציין שהמרפאה מאוד גמישה עם שינויים של שעת הטיפול וזה מאוד הקל על הנושא.

  כשבועיים לאחר סיום הטיפולים, ברגע של שקט עם עצמי, ישבתי וחשבתי על איך אני מרגישה פיזית בעקבותיהם והתמלאתי בשמחה והודיה. החיבור שלי למקום, לד"ר צחי וידר ולצוות VIV היה מעבר לציפיות – ושזה לא ישמע לכם לרגע כמו תוכן שיווקי מתרפס, כי זה לא. חשבתי על התחושה הטובה והשונה הזו שיש לי בגוף ברמה היומיומית והחלטתי להמשיך עם טיפולי החיזוק השבועיים בתא חמצן על מנת לשמר את ההטבות.

  צרו קשר, אנחנו פה עבורכם